Zebriugė į Hull Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    14 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Zebriugė Hull maršrutas jungia Zebriugė Belgijoje, kuris yra už Briugėje uosto, su Hull, miesto Yorkshire šiaurės rytų Anglijoje. Keltas maršrutas valdomas P&O Ferries. Yra iki 7 perėjos per savaitę ir kirtimo laikas yra maždaug 15 valandų. Šis maršrutas priima pėdų keleivių ir visų tipų transporto priemones.


Mažos Zebriugė Hull kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Zeebruge į Hull keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Zeebruge į Hull. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Zebriugė į Hull maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Zeebruge Hull keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Zebriugė Hull yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Zeebruge

Briugė/Zebriugė Keltų uostas turi ilgą istoriją, kuri datuojamas krikščionių kalendoriuje su laikotarpiais pertekliaus pradžioje, bet taip pat mažėja. Kasmet daugiau nei milijonas keleivių pro Zebriugės Ferry Port.

Zebriugė yra puikus išeities taškas tyrinėti Flandrija. Tiesiog keletas mylių nuo Zeebruge jūs rasite puikų viduramžių miestas Briugė su savo kanalais, istorinių pastatų, didžiųjų restoranų ir garsaus Chocolat. Arba važiuoti iš Zeebruge Antwerp, deimantų pasaulio centras, kuris trunka apie 80 minučių ir grožėtis nuostabiais architektūros malonumų.

Jūs taip pat gali vairuoti dvi valandas ir eiti į Briuselį, dvikalbio kapitalo Belgijos, aplankyti garsiąją Grand Place, vieną iš gražiausių Europos aikštėse.

Apie Hull

Korpuso Keltų uostas pagrindinis terminalas yra įsikūręs King George Dock ir valdo P&O Ferries. Hull Miestas siūlo pasaulinės klasės pramogų ir turistų lankomų vietų, taip pat turintys nuostabų Humber Bridge - The 3rd ilgiausias kabantis tiltas pasaulyje - jos vartai.