Zebriugė Keltų

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Zebriugė Maršrutai

Užsisakykite keltu į Zeebruge su AFerry. Keltai į Zeebruge, Belgijoje, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Zeebruge iš Hull.

Zebriugė Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Zeebruge valdo P & amp; O Ferries. Kai ieškote keltu į Zeebruge, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Amsterdame, Ostend ir Roterdamo Europoorte padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus

Zeebrugge keltai su P & amp;. Amp; O Ferries yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Zeebruge bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Zebriugė Keltų
  • Zebriugė Keltų
  • Zebriugė Keltų

Apie Zeebruge

Zebriugė yra mažas kaimas Belgijos pakrantės ir Briugės padalinys, dėl kurių ji yra jo šiuolaikinės tarptautinės uosto. Briugė/Zebriugė Keltų uostas turi ilgą istoriją, kuri datuojamas krikščionių kalendoriuje su laikotarpiais pertekliaus pradžioje, bet taip pat mažėja. Kasmet daugiau nei milijonas keleivių pro Zebriugės Ferry Port.

Zebriugė yra puikus išeities taškas tyrinėti Flandrija. Tiesiog keletas mylių nuo Zeebruge jūs rasite puikų viduramžių miestas Briugė su savo kanalais, istorinių pastatų, didžiųjų restoranų ir garsaus Chocolat. Arba važiuoti iš Zeebruge Antwerp, deimantų pasaulio centras, kuris trunka apie 80 minučių ir grožėtis nuostabiais architektūros malonumų.

Jūs taip pat gali vairuoti dvi valandas ir eiti į Briuselį, dvikalbio kapitalo Belgijos, aplankyti garsiąją Grand Place, vieną iš gražiausių Europos aikštėse.

Keltai į ir iš Zeebruge

P&O Ferries ", borto patogumai parduotuvės, užkandinė, restoranai, baras su pianinu, Kinas, gyventi pramogų, kazino," Bureau de kaita ir Nameliai gauti geras miegas.

Zeebrugge uosto įrenginių

Zebriugė keltų uosto facilities include parduotuvių skaičių su suvenyrais ir skaityti medžiagų, taip pat užkandžiai. Taip pat yra ir keltų terminalo kavinė.

Pritaikyta neįgaliesiems yra vežimėlio prieigą prie visų uosto teritorijose, taip pat speciali pagalba tiems, internatinėse sunkumų. Tačiau keleiviams patariama pranešti ZEEBRUGGE uostą iš anksto jokių specifinių poreikių, kad jie gali turėti.

Kelionė į Zeebruge

Zebriugė perkėla yra ne išorinio dokas (Buitenhaven), Leopold II Dam (Havendam). Be Zeebruge sekite ženklus "1 zona", "Automobilių keltai" ir P&O Ferries"/"Hull".

Briugė Centrinė stotis aptarnauja nacionalinių ir tarptautinių traukinių. Belgija yra gerai prijungtas prie Europos šalyse Prancūzija, Olandija ir Vokietija per TGV Thalys paslaugą iki 3 geležinkeliais paslaugoms per dieną iš Paryžiaus į Briuselį. Iš Briuselio yra 4 išvykimai valandą Briugėje. Kelionės laikas apie 50 minučių.

Iš Briugės geležinkelio stoties į Zebriugės Ferry uoste Leopold II Dam (Havendam): Autobusų išvykimas yra 17:00 valandų nuo pagrindinio įėjimo į Centrinės geležinkelio stoties. Iš kelto terminalo į Briugės Centrinės geležinkelio stoties: išvykimas yra atvykus kelto. Kainos £ 2,00/3,25 euro už vieną reisą.

Zebriugė Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Leopold II Dam 13 (Havendam), B 8380, Belgium

P&O Ferries

Leopold II Dam 13 (Havendam), B 8380, Belgium