Zadar keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Zadaro su AFerry. Keltai į Zadaras, Kroatija, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Zadaro iš Ankona.

Zadaras Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Zadaras yra valdomas Jadrolinija. Kai ieškote keltu į Zadaro, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Ancona, Bol ir Dubrovnikas, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Zadar keltų su Jadrolinija yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Zadaras bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Zadar keltai
  • Zadar keltai
  • Zadar keltai

Apie Zadaras

gražus istorinis pakrantės miestas Zadaro yra labai populiarus dėl savo apsvaiginimo architektūra, istorija, šiltas klimatas ir graži švari jūra. Zadaras yra penktoji pagal dydį Kroatijos miestas ir antras pagal dydį Dalmatija. Zadaras yra gražus pajūrio miestas Dalmatija regione. Svarbūs orientyrai, esantys Zadar yra: Romos forumas, Šv Donatus bažnyčia, Šv Anastasia katedra, Šv Stosija bažnyčia, Šv Ilija bažnyčia, Šv Pranciškaus bažnyčia, penki Wells Square, Šv Marijos bažnyčia, citadelė ir "The žemės vartai.

Zadaras tampa vis labiau populiarus turistų ir yra puiki vieta apsilankyti, jei jūs mėgautis Viduržemio jūros šventė.

Kai kas sako, kad Zadaras yra vienas Kroatijos daugiau nepakankamai paskirties. Jūs rasite taikius eismo nemokama gatves po senovės Romos gatvės planas, Romos griuvėsiai ir keli viduramžių bažnyčių ištirti. Suteikti visas miestas istorinį jaustis, masyvūs 16-ojo amžiaus įtvirtinimų apsaugoti miestą iš vienos pusės su aukštos sienos išilgai uosto.

Senamiestis, kur uostas yra, buvo perstatytas daug kartų paliekant įtaigus derinys senovės ir šiuolaikinės architektūros.

Yra daug muziejų ištirti Zadaras, kurie gali užpildyti jums apie senovės ir kartais audringa istorija regione, o po to medis liniuotas promenada palei Obala Kralja Petra Kresimira IV yra puikus tingus pasivaikščioti ir taip pat ideali vieta sustoti kavos ir žiūrėti pasaulis eiti. Veikla, kuri yra populiari visame Kroatijoje.

Ateik naktį, didelis Zadar studentas gyventojų pila į miesto barų ir kavinių. Jūs taip pat rasite daug restoranų miesto siūlo platų kokybės ir kainos.

paplūdimio mėgėjams, yra keletas mažų paplūdimiai į rytus nuo Senamiesčio ir daugiau adresu Borik vakaruose, kur vanduo yra visiškai aišku ir puikiai tinka kritimo karštą vasaros dieną. Daugelis išeivių iš Zadaro galvos laivu arba į jūros saloje Ugljan ar dar toliau į Sibenik trumpą pertrauką nuo miesto.

Keltai į ir iš Zadaras

Jadrolinija keltai suteikti patogų apgyvendinimą kajutėse arba liukso. Visi jų keltus yra įrengtas laikantis aukščiausių standartų ir laive, jūs visada rasite veislės žaidimus, pramogų ir prekybos įrenginius, be to, patogiomis sėdimomis vietomis. Taip pat yra turtingas pasirinkimas puikus maistas paruoštas laive pagal Jadrolinija galvos virėja.

Zadar uosto įrenginiai

keltų uosto įsikūręs senosios miesto dalies ir patekti Zadaras keltu suteikia jums puikus vaizdas į visą miestą, todėl jūsų atvykimą į Zadaras unikali patirtis. Zadar uosto yra paprastas be daugybę patogumų, tačiau savo centrinę vietą reiškia, kad yra netoliese kavinės ir restoranai.

Kelionė į Zadar uosto

Automobiliu ,
Atvykstant iš trasos 8, atlikite tada Ante Starcevica pasukti į dešinę į Franje Tudmana ir kitą į kairę Įdėkite Murvice. Iš ten tiesiog sekite ženklus.

Zadaras Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Jadrolinija

Gazenica cesta, 23 000, Croatia