Zante (Zakynthos) Keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Zante Maršrutai

Užsisakykite keltu į Zante su AFerry. Keltai į Zante, Jonijos salos, yra prieinami iš Graikijos. Jūs galite imtis keltu į Zante iš Bari, Brindisi ir Kyllini.

Zante keltų bendrovių

Keltai į ir iš Zante yra valdomas Kefalonian linijų, Levante Keltai, Red Star Ferries ir Ventouris keltai. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Zante, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Zante, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Igoumenitsa, Patras ir Paxi padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Kefalonian linijų ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Zante yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Zante bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Zante (Zakynthos) Keltai
  • Zante (Zakynthos) Keltai
  • Zante (Zakynthos) Keltai

Apie Zante

"Zante keltų terminalas yra ant Zakinto saloje, Jonijos salų. Zante/Zakintos turi kažką kiekvienam įskaitant peizažai, puikūs restoranai, siūlantys vietos graikų gėrybių, barų ir naktinių klubų, vandens sporto ir daug daugiau. Zante taip pat siūlo apgyvendinimo įrenginių nuo stovyklavietės iki prabangių paplūdimio kurortų gausa.

Zante, populiariai žinomas kaip Zakinto daugelyje pasaulio dalių yra dalis Jonijos salos Graikijoje. Zante yra vienas iš populiariausių Graikijos salose, ypač žinomas dėl savo skirtingų geografinių sričių. Tai trikampės formos sala yra kalnuota Šiaurės Vakarų, turtinga derlingos lygumos centrinėje regiono pasižymi alyvmedžių ir vynuogynų ir gražių smėlio paplūdimių pietuose rytus.

Zante populiariausių turistų dažnai matomas ant kelionės brošiūros skaičius yra gražus vieta Navagio, su didinga baltos uolos ir turkis vandenyse. Įsikūręs į šiaurės vakarus nuo salos, tai yra turi pamatyti vietą Zante.

Dar vienas įspūdingas peizažas Zakynthos yra mėlynos urvai po jais cape Skinari, taip vadinamas, nes iš mėlynos atspalvių ant balto uolų sukeltų jūros atspindžiai. Tai taip pat populiari vieta snorkeling už vietinių gyventojų ir turistų alike.Zante yra taip pat namo už nykstančių vėžlių žinomas kaip Caretta Caretta vietoje, rasti į Kalamaki Bay.

Keltai iš Zante

Europos Seaways ", veikia parką, susidedantį iš dviejų laivų, F/B tiltas" ir F/B Prins Joachimas PKR ,. Abu laivai yra įrengta pagal aukštus standartus ir pasiūlyti patogius kirtimui tokia infrastruktūra kaip kajutėse, restoranų ir daugiau.

Jonijos Keltai " siūlo daug maršrutų aplink Jonijos salų, įskaitant Zante į Killini. Bendrovė taip pat veikia nuo uostuose dėl Cefalonia saloje - Argostoli Lixuria ir poros. Jonijos keltai pasiūlyti prabangius įrenginius laive ir kajutes padaryti jūsų kelionę dar atsipalaidavimui.

"Levante keltai , veikia trijų laivų parką; Fior di Levante ", Marė di Levante" ir Speedrunner III ,. Kiekvienas laivas visiškai oro kondicionieriai ir patogios holai su televizoriais ir wifi, lauko krėslų ir užkandžių baras, kuriame maisto ir gaiviųjų gėrimų.

"Red Star" Keltai "" lėktuvų parką sudaro gerai įrengtas, modernių laivų. Laive paslaugos jaukus poilsio rajonus, restoranai ir barai ir kavos ir užkandžių baras. Nameliai svyruoti nuo standartinių iki prabangos ir jūs taip pat galite užsisakyti oro linijų stiliaus foteliuose.

Zante Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

European Sealines

Lomvardou, Zakinthos 291 00, Greece