Zante keltai

Zante keltai
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Zante Keltai tarp Kikladų salose ir žemyninėje Graikijoje. Zante keltai veikia 3 laivai, kurie visi yra pilnai aprūpintos modernia įranga. AFerry visada turi pigūs kainas Zante keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Ieškoti Zante Keltai į Kimolos, Kythnos, Piraeus, Santorini ir daugiau su AFerry. Žiūrėkite žemiau Zante keltai maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Paspauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Zante keltai grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Zante keltai Maršrutai

      Laive su Zante keltai

      Zante Keltai parką sudaro trys tradicinių keltais. Visi laivai turi aviakompanija stiliaus poilsio zonos, taip pat yra baras ir poilsio. Taip pat yra saulės denio, kur jūs galite mėgautis jūros vėjas ir taikikliai palei Nepriklausomai nuo maršruto pasirinkti.


      "Nepriklausomai nuo maršruto pasirinkti su Zante keltai jums patogiai keliauti žinant, kad jūs turite puikus kovoti su AFerry.