Zamboanga keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Zamboanga, žinomas kaip "City of Flowers", yra užimtas miestas ant Mindanao saloje Filipinuose. Jis yra vienas iš svarbiausių miestų Filipinuose dėl to yra didelis prekybos ir pramonės centru.

Žemiau rasite visas Zamboanga keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Zamboanga keltai
  • Zamboanga keltai
  • Zamboanga keltai

Keltai į ir iš Zamboanga

"2Go Kelionės , keltai siūlo platų paslaugų ir įrenginių. Priklausomai nuo laivo, laive rasite vakarienės zonos, parduotuvės, SPA ir salonas ir renginių salė. Nepriklausomai nuo laivo esate, jūs galite garantuoti, nuostabiais vaizdais ir sklandų kelionę.

Zamboanga uosto įrenginiai

uostas yra pagrindinė ir tikrai tik tarnauja leisti keleivius ir off keltas. Yra didelė tikimybė, kad jums bus sutiktas ant jūsų atvykimą pagal darbuotojų ir laisvai samdomų vertėjų, kurie nori padėti jums su jūsų bagažą už nedidelį mokestį.

Kelionė į Zamboanga uosto

Norėdami gauti į uostą jūs turite gauti taksi, kuris yra paprasčiausias variantas, arba tri-ciklą arba jeepney pasirinkimas.

Apie Zamboanga

iš Zamboanga yra 3. didžiausias miestas Filipinuose, įsikūręs ant Zamboangos pusiasalis, Filipinai. 1600, Ispanijos įsikūrė srityje ir pradėjo statyti Fort Pilar atspindžiai šio Ispanijos įtakos yra akivaizdu, maisto, kalbos ir architektūros srityje - Iš tiesų, Zamboanga buvo vadinamas "Azijos Lotynų Miestas". Yra daug gražių mažai salos aplink Zamboanga, kurie puikiai įtraukti į keletą salų hopping dieną, galbūt tiesiog išsinuomoti baidarių ir eiti saloje turą savo.

Zamboanga Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

2GO Travel

G/F Jasmin Tower Bldg., Buenavista St., Zamboanga City, Philippines