Ystad keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ystad Maršrutai

Užsisakykite keltu į Ystad su AFerry. Keltai į Ystad, Švedija, yra iš Lenkijos. Jūs galite imtis keltu į Ystad iš Swinoujscie.

Ystad keltų bendrovių

Keltai į ir iš Ystad yra valdomas Polferries ir Unity Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Ystad, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Ystad, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Helsinkio, Karlskrona ir Nynashamn padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Ystad keltų su Polferries ir Unity Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ystad bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Ystad keltai
  • Ystad keltai
  • Ystad keltai

Apie Ystad

Ystad yra malonus Švedijos miestas su raudonais pusę medinius namus ir gražus kraštovaizdis. Mieste gyvena galerijų, menininkų studijose, kavinėse ir parduotuvėse vietos amatus, taip pat daug turistų lankomų vietų. Ystad pasigirti vietos muziejų, įskaitant muziejų vaizdavo Švedijos policijos pajėgas ir gaisrininkus visoje istorijoje, o Šarlotė Berlyno muziejuje, kuris yra gerai išsilaikęs 19-ojo amžiaus namas su nepakeistomis baldų, suteikiančių vertingų įžvalgų 19 amžiaus gyvenimo Švedijoje įvairovė.

Kiti lankytini Ystad yra Ystad vienuolynas, kuris yra Pranciškonų vienuolynas klipai iš 1267 ir Marvinsholms dvaras ir skulptūrų parkas.

Keltai į ir iš Ystad

BornholmerFærgen , neseniai pristatė du naujus laivus, kurie padės teikiant esminę paslaugą keleivių, pašto ir prekių.

"Vienybė linija" siūlo puikias kainas ir akcijas į Švinoujsčiuose keltais laive jų moderni ir pilnai laivyno keltuose. Yra įvairių tipų kajutės, kad tiktų kiekvienam komforto lygį ir yra erdvūs ir patogūs, užtikrinant savo kelionę yra savaime malonumas ir jūs atvykstate atnaujinamas į savo paskirties vietą.

Polferries didžiausias keltas įmonė Lenkijoje. Laive jų laivai, rasite puikių patogumų taip pat yra parduotuvių, kavinių, restoranų ir barų reiškia, jokios kelionę su šia keltų bendrovės privalo būti patogus ir be streso.

Kelionė į Ystad

Ystad keltų terminalas yra įsikūręs netoli miesto centro.

automobiliu Ystad yra maždaug 60 km nuo Malmės, 90 km nuo Kopenhagos ir 330 km nuo Geteborgo. Ystad keltų terminalas yra netoli Ystad centre, ir yra lengvai pasiekiamas iš Malmas Vakarų Švedija per E65 greitkelio. Sekite ženklus į Revhusen terminalo.

Traukiniu
Ystad geležinkelio stoties įsikūręs labai arti uosto. Iš Malmėje užtrunka maždaug 45 minučių su Skånetrafiken anketa Pågatåg traukiniu. Tas pats Pågatåg traukinys pateksite į Simrishamn per 40 minučių. Taip pat yra apmokyti išvykimus į Kopenhagą ir jūs galite gauti ten per valandą.

Ar jūs nuspręsite bures ant Ronne į Ystad keltų, arba mėgautis Swinoujscie į Ystad paslauga, jūs žinosite, kad jūs turite geriausią deal dėka AFerry.

Ystad Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

BornholmerFærgen

Färjeterminalen, 271 39 Ystad, Sweden

Polferries

Färjeterminalen, 271 39 Ystad, Sweden

Unity Line

Färjeterminalen, 271 39 Ystad, Sweden