Jūs niekada nežinote, ko tikėtis ant keltų kirtimo

Žemėlapis
Atsižvelgiant keltų kirtimo dažnai atsipalaiduoti ir maloni patirtis, kai keleiviai todėl dauguma laive įrenginius, nes jie plaukti į jų paskirties vietą. Tačiau yra nelyginis situacija, kai viskas ne visai eiti pagal planą, suteikiant svečiai ir keltų personalas A kelionę, kad yra šiek tiek neįprasta.

Tai ne tik visuomenės nariai, kurie gali nusileisti save iš vargintis vietoje keliaujant keltais, kaip neseniai buvo įrodyta Anglija regbio žaidėjo Manu Tuilagi. Po jo komanda mažiau nei išskirtinius veiklos rezultatus prie regbio pasaulio čempionato Naujojoje Zelandijoje, 20-metų paėmė keltu iš Auckland Harbour už poilsio ir atsipalaidavimo vietoje.

Tačiau, jo kelionė įrodė, šiek tiek daugiau turiningi nei planuota, kai Tuilagi šoktelėjo nuo laivo, kuris buvo apie prisišvartuoti prie Auckland perkėlos. Jis plaukė į netoliese prieplaukos prieš imtasi policijos. Regbio žvaigždė vyko už policijos sulaikytas valandą prieš galiausiai buvo leista palikti - bet ne nemokėdami £ 3,000 baudą už jo maivymasis. Anglija komandos vadovas Martinas Johnsonas jautė poreikį atsiprašyti už savo žaidėjo elgesį, sakydamas: ".. Tai buvo neatsakingas, ką reikia padaryti Manu buvo drausmingas viduje ir aš jį perspėjo apie savo būsimą elgesį"

"Pernai pelenų debesis Saga padarė toli nuo tiesiog paveikti kasdienius keliautojams, nes dainavimas superžvaigždė Whitney Houston taip pat buvo priversta pakeisti savo planus. DIVA baigėsi gaudyti Stena Line keltu iš Belfastas į Stranraer šiuos tris koncertus Dubline taip ne nuvilti jos gerbėjai. Stena Line Komunikacijos direktorius Nigel Tilson komentavo: "Whitney" buvo labiausiai žinomas, bet ne vienintelė įžymybė keliauti su mumis šiuo metu kaip mes taip pat atliekami auga golfo žvaigždė Rory MCILROY Ulster Rugby ir žuvininkai regbio komandų ir milijonierius verslininkas ir žirgų savininkas JP McManus . "

Keltų linijos gali sukelti labiausiai neįprastas aplinkybes, rodo, kad ji iš tiesų yra vienas iš įdomiausių būdų keliauti. Taigi, kitą kartą, kai jūs imtis keltu, ar tai būtų su Airijos keltai a>, England Jersey keltų a> arba bet iš keltų bendrovių AFerry siūlo šimtus, tikėtis, kad netikėtas. Ir jei kažkas įdomaus nutinka, prašome grįžti ir parašyti atsiliepimą!