Yeosu keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite keltu į Yeosu su AFerry. Buities paslaugos Pietų Korėja yra iš Yeosu į Jeju.

Yeosu Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Yeosu valdo Hanil Express. Kai ieškote keltu į Yeosu, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Yeosu keltai su Hanil Express yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Yeosu bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Yeosu keltai
  • Yeosu keltai
  • Yeosu keltai

Apie Yeosu

"Yeosu, arba" gražus vanduo "korėjiečių, yra uostamiestis Pietų Korėjoje dėl Rytų Kinijos jūros pakrantėje. Vienas Pietų Korėjos gražiausių uostamiesčių, garsėja savo jūros gėrybių restoranai, paplūdimiai, gėlių ir prieplaukų. Istorinis miestas, kuriame Geobukseon "vėžlys laivas" buvo sugalvotas siekiant išgelbėti šalį Admirolas Yi Sun Shin 16 amžiuje, kai Korėja buvo įsiveržė Japonijos. Pamatysite daug statulų šios vietos herojus pasivaikščioti aplink Yeosu. Miestų objektai yra multimedijos Big O rodyti, kurias naudoja šviesos ir lazerių projekto kaleidoskopiškų laidas milžinišką ekraną vanduo ir Aqua Planet akvariumą didžiausia Korėjos kuri apima baltasis delfinas! Už šio triukšmingo miesto pakrantė yra pagardai uolos, virš 300 kalnų salų ir pusiasalių įspūdingą gamtos.

Yeosu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hanil Express

Expo Cruise Terminal, Expo-daero, Yeosu-si, Jeollanam-do,, 320-66, South Korea