Yarmouth Nova Scotia keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Naujoji Škotija yra lotynų "New Scotland", nes Škotijos gyventojai atnešė kultūrą ir tradicijas, kurios vis dar matyti ir šiandien. Yarmouth yra pietvakarių galo Nova Scotia, su uosto jungiantis Kanada Portlandas Meino JAV. Žemiau galite rasti visus Yarmouth Nova Scotia keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Yarmouth Nova Scotia keltai
  • Yarmouth Nova Scotia keltai
  • Yarmouth Nova Scotia keltai

Keltai į ir iš Yarmouth Nova Scotia

Nova Star Kruizai veikia kruizinių keltų paslaugas į visiškai naują, state-of-the-art laivo, kuris gali plaukti viršų greitis 21 mazgų.

laive su Nova žvaigždučių kruizai Jums turėti užeigų pasirinkimas, ar norite mėgautis puikiu maistu ar patraukti kažką patogų ir patenkinti, o taip pat ir borto užeiga patiekiama vietos amatų alaus čiaupo. Pramogų apima laive kino, kazino, pilno aptarnavimo SPA ir žaidimų aikštelė vaikams.

Yarmouth Nova Scotia uosto įrenginių

Yarmouth Nova Scotia yra mažas keltas uostas ne toli nuo miesto centre. Jūs rasite kepyklos, parduotuvės, bankai ir restoranų visi tik trumpas kelio automobiliu. Keliai yra gerai prižiūrimi ir lengvai naršyti.


Kelionė į Yarmouth Nova Scotia

Galite pasiekti Yarmouth iš Anapolis slėnyje per Highway 101, kuris eina žemyn į vakarus nuo Naujosios Škotijos. Kelionė trunka apie 2,5 valandos kelio automobiliu. Highway 103 nubėga į rytus nuo Naujosios Škotijos iš Halifax, atsižvelgiant maždaug 3,5 valandos automobiliu.

Cloud Nine Shuttle " yra autobusu naudojant Highways 101 ir 103. tarnyba veikia 7 dienas per savaitę.


Ką daryti, Yarmouth Nova Scotia

Žaliasis Forchu Lightstation , atsiveria nuostabūs Yarmouth. Yra gražus takas aplink švyturį ir daug iškylose naudojamiems stalams. Tai daro už fantastišką dieną, jei jūs apsipirkti viename iš vietinių kepyklų anksto ir mėgautis skaniais pietumis po rytą atsižvelgiant į gaivus jūros oras.

Yarmouth Apskrities muziejus ir archyvai " yra fantastiška vietos muziejus su artefaktų ir eksponatų Viskas apie Yarmouth istorijoje. Rasti sau panardintas į pirmųjų naujakurių Yarmouth istorijų, ir miesto jūrininkystės praeityje.

W. Laurence Svynis Žuvininkystė muziejus , fiksuoja žvejybos ir jūrininkystės pramonės kuri padarė Nova Scotia žemė ji yra šiandien svarbą. Jūs rasite daug istorinių žvejybos įrangą ir jūsų kelionė bus priimami kompetentingi vadovo, galėtų atsakyti į bet kokius klausimus, kurie jums gali turėti apie pramonės ir Yarmouth.


Kada aplankyti Yarmouth Nova Scotia

Ankstyvas Spalis vienas iš geriausių laikas aplankyti Yarmouth Nova Scotia. Spalvos iš rudens lapų ir gražus gamtovaizdis tampa romantiška vieta būti, tiesiog įsitikinkite, kad jums susivynioti šiltas. Išvyka į Highlands , festivalis paprastai vyksta rugsėjo vidurio ir yra fantastinė galimybė mėgautis ekskursija išvyka ir dalyvauti trijų smailių įspėtas. Gausite kvapą gniaužiantys vaizdai iš Nova Scotia ir nepamirštamą patirtį.


Užsisakykite Yarmouth Nova Scotia keltu šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Yarmouth, Nova Scotia

Yarmouth, Nova Scotia yra uosto miestas, įsikūręs ant Fandžio įlanka pietvakarių Nova Scotia, Kanada. Jis yra Atlanto įėjimo į Fandžio įlankoje, 210 mylių keliais į vakarus nuo Halifakso. Svetainė gali būti aplankė Leif Eriksson laimingąjį ir jo Norsemen apie 1000 AD. Runų akmuo, kuris buvo atrastas ne netoliese Overton 1812 ir sako, kad būti išraižytas Eriksson, gali būti vertinamas Yarmouth apygardos muziejus ir archyvai. Iš Yarmouth miestas sukurtas su žvejybos pramonės ir turi nuostabų paveldo rajonas alsuoja žavus ex-Sea kapitonams dvarų su Paiešką dažyto medžio savybes, našlių pasivaikščiojimo ir stiklo sienelėmis wieżyczki.

Yarmouth Naujoji Škotija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Northumberland & Bay Ferries

58 Water street Yarmouth,, NS B5A 1L3, Canada

Nova Star Cruises

58 Water Street, Yarmouth , NS B5A 1K9, Canada