Yarmouth į Lymington Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • Wightlink vykdo keltų pervežimą maršrutu Yarmouth - Lymington
    15 perėjimai kasdien
    40 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Yarmouth į Lymington maršrutas jungia Yarmouth į Isle of Wight į vakarus iki Lymington uosto Hampshire. Keltas maršrutas valdo Wightink. Yra iki 17 perėjose per dieną ir kirtimo laikas yra maždaug 40 minučių. Šis maršrutas priima visus transporto priemonių tipų, pėdų keleivių ir augintiniai.


Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Yarmouth į Lymington keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Yarmouth į Lymington. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Yarmouth į Lymington maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Yarmouth į Lymington keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Yarmouth į Lymington yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Yarmouth

iš Isle of Wight poilsio taip pat lengvai pasiekiamas iš Yarmouth Ferry Port arba autobusu ar automobiliu. Isle of Wight yra idealiai tinka žmonėms, norintiems eiti dviračiu ar pėsčiomis šventes, su nuostabiu kraštovaizdžiu, bet ir žmonėms, kurie tiesiog nori atsipalaiduoti.

Apie Lymington

Lymington Keltų uostas yra mažas, bet užimtas uosto įsikūręs ant Solent, New Forest rajone Hampshire, Anglijoje. Jis yra prijungtas prie Yarmouth dėl Isle of Wight pagal automobilio keltu, valdo Wightlink keltai. Visi keltai iš Lymington galima užsisakyti per AFerry

Lymington turi didelį turizmo pramonę, ir tai yra pagrindinis buriavimo centras. Mieste yra daug parduotuvių ir labai gražus vietos rinką, kuri vyksta kiekvieną šeštadienį pagrindinio High Street. Jo Gruzijos ir Viktorijos architektūra suteikia jai savitą keistumu, kuris pritraukia lankytojus iš visur.