Yakushima keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Jakušima Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Yakushima su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Yakushima į Kagošima.

Jakušima Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Yakushima valdo TANE Yaku Povandeninis laivas ant sparnų. Kai ieškote keltu į Yakushima, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Yakushima keltai su TANE Yaku Povandeninis laivas ant sparnų yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Yakushima bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Yakushima keltai
  • Yakushima keltai
  • Yakushima keltai

Apie Yakushima

Jakušima yra subtropinio sala nuo pietinės pakrantės Kyushu ir priklauso Osumi salų Japonijos prefektūroje Kagošima. Padengta kedro miške, kad šeimininkai kai seniausių Japonijos gyvenimo medžių, sala užima 500 km² plotą ir yra apie 13.000 gyventojų. Be plataus kedro miško saloje, medžiai daugiau nei 1000 metų yra meile vadinamas Yakusugi (iš Yakushima ir Sugi, japonų žodis kedro derinys). Iš Yakushima miškai yra sakoma, kad įkvėpė miško aplinką Hayao Miyazaki filmas Princesė Mononoke. Kaip subtropinio, kalnuotoje saloje, Jakušima turi daug lyja ištisus metus ir įkvepia vietos sakydamas, kad lyja "35 dienas per mėnesį."

Jakušima keltų uosto

keltų uostas Miyanoura yra regioninė uosto šiaurės rytų krante Yakushima sala. Jis yra prijungtas prie Kagošima ir Tanegašima reguliariais keltų ir greitųjų reaktyvinių folijų.

Jakušima Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tane Yaku Jetfoil

Miyanoura 1208-11, Yakushima-machi, Kumage-gun, 891-4205, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Miyanoura 1208-11, Yakushima-machi, Kumage-gun, 891-4205, Japan