Vrangelio keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

WRANGELL yra JAV valstybės Aliaskos vietelė, ir ideali vieta mėgstantiems lauke. Įspūdingas gyvūnijos, maloniam vandens sportas ir mylių jaudinančių kalnų dviračių takai yra pagrindiniai išsitraukia lankantiems Wrangell žmonių. Keltai iš Wrangell plaukti į Ketchikan ir Peterburgą. Galite užsisakyti Vrangelio keltu su AFerry.

  • Vrangelio keltai
  • Vrangelio keltai
  • Vrangelio keltai

Apie Wrangell

WRANGELL yra Aliaskoje, JAV vietelė, su maždaug 2500 gyventojų. Amerikos indėnų tlinkitai žmonės gyveno Vrangelio zonos šimtmečius prieš europiečių, todėl WRANGELL vienas iš seniausių miestų Aliaskoje. Pabaigoje 1880, WRANGELL tarnavo kaip išeities taškas aukso skuba iki Stikine upę ir vienu metu legendinis Wyatt Earp dirbo savanoriu maršalo čia. Kitas garsus lankytojas srityje buvo: "Tėve Nacionalinės Parks" John Muir, anksti advokatas už dykumą išsaugojimo Jungtinėse Amerikos Valstijose, kuris rašė apie Wrangell, kad: "Mieste, kaip ir kraštovaizdžio, tenka po miglotas, hushing Indijos-summerish rašybos. "

WRANGELL Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Alaska Marine Highway System

301 McCormack Street, Wrangell, AK 99929, United States