Nemokama Vyno Spręsti iš The Calais Vyno Superstore

Žemėlapis

Užsisakykite keltu į Prancūziją nuo Anglijos su AFerry ar AFerry.com ir teigia, Laisvas butelį Fetzer Bel Arbor (Chardonnay ar Zinfandel), kai jums pristatyti savo užsakymo patvirtinimą. Plius, gauti 10% nuolaida visi dar ir putojančio vyno!

"Tiesiog padovanok užsakymo patvirtinime The Kalė Vyno supermarketas" Checkout gauti savo nemokamą vyną arba gauti 10% nuolaida.

Kalė Vyno Superstore parduoda daugiau nei 500 vynų asortimentą ne JK Duty Free kainos reiškia, kad jis gali perduoti taupymo iki 60% JK kainas arba £ 3 ar daugiau už butelį.

keltų terminalai: ,
Paimkite greitkelio (arba E15) prie Paryžiaus pusę mylios ar taip ir žengti pirmą išvažiavimą (Sortie 3 - Zona Marcel Doret). Žiede su futbolo stadiono dešinėje vartojate 3rd išvažiavimą į Zone Marcel Doret. Išvyka į kelio apačioje ir pamatysite mus ant žiedo kairėje tik po didelių mėlyna sandėlį vadinamas "Metro". Tai tik 5 minutės kelio automobiliu ...

Eurotunnel terminalai: ,
Paimkite A16 (E402) link Calais - Dunkerque ir sekite 'automobilių keltas "ženklus, jei buvo vairavimo uoste ir išvažiavimą 47. Tada žengti pirmą išvažiavimą (Sortie 3 - Zona Marcel Doret) ir pirmumo teisę į žiedinę sankryžą į zoną Marcel Doret, pamatysite mums savo kairę kelio apačioje tik praeities didelis mėlynas sandėlį vadinamas "Metro"

Call ": 0033 321 19 00 19 , arba apsilankymas www.calaiswine.lt a> daugiau informacijos ir pateikti užsakymą.