Nemokama Vyno pasiūlymai

Žemėlapis

"Sail" iš Didžiosios Britanijos į Prancūziją pasinaudoti šiais pasiūlymais.

Mes turime du nuostabi vyno siūlo padėti jums padaryti jūsų kelionę į Prancūziją, ir atsargomis savo vyninę. Tiesiog užsisakyti transportą per AFerry ir naudoti užsakymo patvirtinime kaip The Calais Vyno Superstore ar Majestic Wine Calais kuponą!

Jei esate patekti į žemyną per Calais, galite aplankyti Calais Vyno supermarketas ir teigia, NEMOKAMAI butelis Fetzer Bel Arbor (Chardonnay ar Zinfandel), kai jums pristatyti savo užsakymo patvirtinimą. Plius, gauti 10% nuolaida visi dar ir putojančio vyno! - Išsami informacija ir nurodymų Calais Vyno Superstore a>

Mes taip pat turime labai daug su Majestic Wine Prancūzijoje, kuris turi filialus Calais ir Coquelles. Jie gali pasiūlyti 5% nuolaida ir nemokamas butelis Oksfordo Landing Vyno , kai jūs praleisti £ 25 ar daugiau parduotuvėje. - Išsami informacija ir nurodymus, kaip didinga Vyno Calais šakų a>

a>

Apie Kalė Vyno Superstore

Užsisakykite keltu į Prancūziją iš Anglijos su AFerry ir teigia, NEMOKAMAI butelis Fetzer Bel Arbor (Chardonnay ar Zinfandel) ne Calais vyno Superstore. Plius, gauti 10% nuolaida " visi dar ir putojantis vynas!

Tiesiog pateikti užsakymo patvirtinime The Kalė Vyno supermarketas" Checkout gauti savo nemokamą vyną arba gauti 10% nuolaida.

Kalė Vyno Superstore parduoda daugiau nei 500 vynų asortimentą ne JK Duty Free kainos reiškia, kad jis gali perduoti taupymo iki 60% JK kainas arba £ 3 ar daugiau už butelį.

keltų terminalai: ,
Paimkite greitkelio (arba E15) prie Paryžiaus pusę mylios ar taip ir žengti pirmą išvažiavimą (Sortie 3 - Zona Marcel Doret). Žiede su futbolo stadiono dešinėje vartojate 3rd išvažiavimą į Zone Marcel Doret. Išvyka į kelio apačioje ir pamatysite mus ant žiedo kairėje tik po didelių mėlyna sandėlį vadinamas "Metro". Tai tik 5 minutės kelio automobiliu ...

Eurotunnel terminalai: ,
Paimkite A16 (E402) link Calais - Dunkerque ir sekite 'automobilių keltas "ženklus, jei buvo vairavimo uoste ir išvažiavimą 47. Tada žengti pirmą išvažiavimą (Sortie 3 - Zona Marcel Doret) ir pirmumo teisę į žiedinę sankryžą į zoną Marcel Doret, pamatysite mums savo kairę kelio apačioje tik praeities didelis mėlynas sandėlį vadinamas "Metro"

Call ": 0033 321 19 00 19 , arba apsilankymas www.calaiswine.lt a> daugiau informacijos ir pateikti užsakymą.


a>

"Majestic Wine Kalė

Užsisakykite keltu į Prancūziją šiandien arba iš JK arba Airijoje AFerry ir gaukite 5% nuolaida ir nemokamas butelis Oksfordo Landing vyno Majestic Wine parduotuvėse Kalė ar Coquelles kai jūs praleisti £ 25 arba daugiau.

Tiesiog pateikti savo kuponą , kartu su savo užsakymo patvirtinime , ne iki taško.

"Majestic Wine Kalė yra dalis Majestic Wine, UKS pirmaujančių vyno sandėlio mažmenininkui ir akcijų daug Majestic pasirinkimą ne stebėtinai mažomis kainomis. Jie yra geriausias vertė britų vyno pirklys Prancūzijoje; jų didžioji asortimentas apima visiems skoniams ir biudžetus, ir apima naujas pasaulines vynus. Galite tikėtis sutaupyti iki 60% nuolaida JK kainas, o jų darbuotojai yra draugiški, kompetentingi ir angliškai kalbančių.

Call ": 01923 298297 yra nemokama kainoraštį, daugiau informacijos arba patalpinti žinutę Majestic Wine Calais tvarką.

Oksfordo Tiesioginiai: Šis gerai žinomas, populiarus Aussie asortimentas mažmeninė Jungtinėje Karalystėje £ 7.99 butelis ir siūlo labai geros kokybės, iš anksto vaisių skonio, simbolizuojantys klasikinis Aussie stilių.

Kaip rasti didingas Prancūzija parduotuvėse