Wightlink keltai

Wightlink
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Wightlink keltu į Vaito ir Anglijos saloje. Su daugiau nei 160 metų patirtį, Wightlink keltai vykdyti kasmet daugiau nei 5,5 mln keleivių visoje Solent apie savo trijų pagrindinių maršrutų. AFerry visada turi pigūs kainas Wightlink keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Wightlink keltų Fishbourne, Portsmouth, Lymington, Yarmouth ir dar daugiau. Dėl visų maršrutų ir vėliau kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Pėstieisiems keleiviams patariama atvykti mažiausiai 15 min. prieš išvykimą, kad spėtumėte pasiimti bilietus ir įlipti į keltą. Visi kiti keleiviai turi pradėti registruotis ne vėliau kaip 30 min. Ir ne anksčiau 1 h, prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Wightlink Maršrutai

   Apie valdybos Wightlink keltais

   Wightlink keltai turi parką 11 įprastinių automobilių keltų ir trijų greitų katamaranais, kurie gali pasiekti didelius greičius.

   Jei keliaujate laive Wightlink keltų rasite kavinė-baras, erdvus holas su panoraminiais langais, stebėjimo denio, šunų draugiškas sričių ir daugiau, kad jūsų trumpą perėja kaip atsipalaiduoti ir malonus, kaip įmanoma.

   Greitai amatai neturite visas minėtas paslaugas, tačiau yra įrengta oro stiliaus vietų ir yra skirta pėsčiaisiais keleiviai šia paslauga besinaudojančių paros važinėti į ir iš Isle of Wight.

   Tinka Užsakymas Informacija

   galite užsisakyti katė ar šuo laive Wightlink keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Gyvūnai gali keliauti nemokamai Wightlink keltais. Visi gyvūnai turi likti transporto priemonės reiso trukmės.

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.