Kodėl Kelionė keltu?

Žemėlapis
Lėktuvas kelionės Atrodo, kad visų dokumentų. Nesvarbu, ar tai moka naudotis tualetu arba oro artėja prie stovo-dar kartą, nes iš kelių dribsnių sniego. Na, yra dar vienas variantas. Keltais. Tiesa yra tai, kad ne tik keltais nesustoti, kai lėktuvai vyksta niekur, bet jie taip pat siūlo visą plaustą ir kita nauda taip pat.

Pirma, jūs negalite paneigti, kad lėktuvai ir oro uostai gali būti gana įtempta. Eilių. Paslėptų mokesčių. Gėdingai kūno paieškų. Rentgeno nuskaito. Aš turiu galvoje po gorging Bretanėje savaitę, kurie nori atskleisti savo persotintą kūną juokiasi saugumo agentai su savo rentgeno dėžės? "Daily Telegraph" kelionės rašytojas Fredas Mawer pat neseniai pažymėjo, kad keltai yra kur kas labiau atsipalaiduoti nei oro uostus.

Leidžia taip pat nėra pamiršti oro uostus chaosą šią žiemą. Dar kartą ji atrodė kaip tautos oro tiesiog skirta parduoti mums brangiai saulės blokas ir nuobodus sumuštiniai, o ne gauti mus visur su kažkas artėja efektyvumą. Iš viso 35.000 skrydžių buvo atšaukti ES 2010 Kas atsitiko su keltais? Nieko. Nėra krizes. Nėra 24 val atnaujinimai BBC. Nieko. Jie tiesiog nuolat plečiasi.

Ką apie kainas? Žinoma, kelionės lėktuvu yra pigiau? Mes visi matėme Ryan Air "ir" Easy Jet `pardavimas". Na, žinote, ką jie sako. Jei kaina atrodo per gerai, kad būtų tiesa, tai tikriausiai yra. Biudžeto oro linijų visada rasti būdą, kaip padaryti spardytis. Leiskite man pasakyti jums, tas papildomas bagažo mokesčiai gali tikrai skauda, jei norite sugrąžinti papildomą Camembert (arba tris) už tetulė gegužės mėn. Aš myliu ją, bet aš neketinu leisti jos Camembert prisidėti Ryan Air apatinėje eilutėje. Kelte, galite pakuoti savo automobilį gegnių ir niekas šikšnosparnių vokų. Keltų bendrovės yra labai daug žino apie šį faktą ir tokių kompanijų kaip Airijos keltai labai dažnai vykdyti šį pranešimą jų skelbimų.

Leiskite man pasakyti jums, tas papildomas bagažo mokesčiai gali tikrai skauda, jei norite sugrąžinti papildomą Camembert (arba tris) už tetulė gegužės

Be abejo, ten taip pat yra išsinuomoti automobilį problema. Man automobilis suteikia man laisvę - jau nekalbant apie galimybę pabėgti su (ar kartais "iš") vaikai. Fredas Mawer pažymi, kad "Per vasaros mėnesius, jūs galite gauti automobilį ir šeimą į Prancūziją ir atgal pagal £ 100. Autorė pažymi, kad vyksta į Italiją ar Ispaniją keltu su šeima gali būti žymiai mažesnė nei atsižvelgiant į lėktuvą ir išsinuomoti automobilį atvykus - net ir atsižvelgiant į benzino ir rinkliavų sąnaudas.

Ką apie šeimos augintiniu? Apie 43% žmonių Jungtinėje Karalystėje turi augintinį. Man, šeimos šventė tiesiog yra ne tas pats, be visai šeimai - ir tai reiškia, kad Toby yra per daug. Su gyvūnais Kelionės schemą (PDT), kuris įsigaliojo 2004 m, viskas, ką turite padaryti, tai gauti ES PETS pasą (gaunant visus reikalingus skiepus ir čekiai - nėra bloga idėja, bet kuriuo atveju), ir jūs galite laisvai keliauti tarp daugelio Europos šalys ir kai už Europos ribų per. Tokios šalys kaip Fidžis ir Kroatijos net sąraše. Pasikalbėkite su savo veterinarijos gydytoju pradėti.

Apskritai, kai jūs manote apie tai, atsižvelgiant į keltą pradeda ieškoti, kaip sakoma, "keltas" patrauklus pasiūlymas. Sėdėti atgal ir tegul pasaulis ateina pas jus į keltą - kuo greičiau turite vandenį po jumis, jūs manote, kad jau esate atostogų.