Sekminės salos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

"Sekminės sala yra didžiausia sala Sekminių salų grupėje esančio off Kvinslandas, Australija pakrantėje. Kruizinių Whitsundays siūlo kruizų Whitsunday sala nuo Airlie uostas, Daydream sala ir Hamilton Island. Žemiau galite rasti visus Sekminės Island Ferry tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Sekminės salos keltai
  • Sekminės salos keltai
  • Sekminės salos keltai

Keltai į Whitsunday Island

Kruiziniai Whitsundays turi didelės spartos katamaranų aptarnaujančių įvairių salų Whitsundays parką.

Kiekvienas laivas erdviuose gyvenimo numerius su oro kondicionieriais, outdoors deniai mėgautis įspūdingų salų (ir net banginių kai kuriais sezonais) nuomonę. Borto barai taip pat yra su patogiomis sėdimomis vietomis ir gaiviųjų gėrimų asortimento.

Užsisakykite keltu į Whitsunday Island šiandien paprastai ir saugiai AFerry.Apie Whitsunday Island

"Sekminės sala yra daug populiarus skaičių paskirties vietos vienadienių lankytojų, įskaitant gryno balta smėlio Whitehaven paplūdimys ir Hill užutėkį, Cid uosto ir į saugų vandenų keliais Gulnare Inlet.

Aplink Whitsunday Island jūra šilta, aišku, sekli, maistinių medžiagų turtingas ir greitai judanti dėl didelių potvynių srautų priėmimo idealią aplinką koralinių rifų.

Su Cruise Whitsundays, jūs galite mėgautis ryte arba po pietų kruizų Whitsunday Island.

Sekminės salos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas