Weymouth keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Weymouth yra anglų apskritis Dorset miestas, ant kanalo kranto. Jis yra populiarus kurortas, kur turizmo turėjo stiprias, nes 18 amžiuje. Nuo Weymouth uosto galite sugauti keltu į Gernsis ir Džersio į Normandijos salos ir St. Malo Prancūzijoje su kelto operatoriaus Condor Ferries. Su lengva naudotis internetu formą iš AFerry, jūs galite lengvai rasti tinkamą keltu jums.

Specialūs pasiūlymai

  • Weymouth keltai
  • Weymouth keltai
  • Weymouth keltai

Keltai į ir iš Weymouth

Condor Ferries " veikia modernus, gerai įrengtas laivyno, įskaitant tradicinių ir greitai amatų keltais. Visi Condor Ferries laivai turi daug barų ir restoranų srityse asortimentą. Jų greitai amatų jums rasti savitarnos kavinė realizavimo ir užkandžius pasirinkimas. Savo įprastų keltais jūs taip pat rasti susėsti restoranas. Čia taip pat rasite parduotuves valdybos savo keltus ir galimybę pasirinkti prabanga foteliuose.

Apie Weymouth

"Weymouth yra anglų apskritis Dorset miestas, ant kanalo kranto. Jis yra populiarus kurortas, kur turizmo turėjo stiprias, nes 18 amžiuje. Weymouth perkėlos uostas yra namo kryžminio kanalų keltais, pramoginių laivų ir privačių jachtų ir siūlo up-to-data patalpas tvarkymo ir keleivių ir krovinių srauto ištisus metus.

Kurį Weymouth perkėlos pasirinkti, į St Malo, Gernsis ir Džersio, jūs žinote, jūs rado puikią kainą su AFerry.

Weymouth uosto įrenginių

"Weymouth keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginių, iš tualetų ir dušų prie belaidžio plačiajuosčio ryšio įrenginius.

Kelionė į Weymouth

"Weymouth yra 8 mylių į pietus nuo Dorchester ant A354. Sekite ženklus į keltai/Ferry uostas, kuris yra kairėje. Weymouth taip pat gali būti vertinamas nuo A35 ne Pulas sekdami A351, tada A352, tada A353 į miesto centre.

Autobusai atvykti ir išvykti iš Kings statula, kuri yra 10 minučių pėsčiomis nuo keltų terminalo.

Tai yra apie 15-20 minučių pėsčiomis palei pakrantę į terminalą iš Weymouth traukinių stoties.

Weymouth Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Condor Ferries

The Quay, Weymouth, Dorset, DT4 8DX, United Kingdom