Wemyss Bay keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Wemyss Baby yra mažas miestelis ant iš Klaidą Firth pakrantėje. Uosto su išvykimų į ir iš Rothesay nuo Bute Isle yra šiek tiek už miesto, priešais Wemyss Bay geležinkelio stotį. Žemiau galite matyti keltų tvarkaraščius visų maršrutų į ir iš Wemyss Bay ir geriausių kainų mūsų klientai rasti neseniai atrankos.

  • Wemyss Bay keltai
  • Wemyss Bay keltai
  • Wemyss Bay keltai

Keltai į ir iš Wemyss Bay

Kaledonijos MacBrayne ( CalMac) keltai a> , veikia mažas, ekologiškus hibridinius laivus, plaukimo į ir iš Wemyss Bay. Įranga laive yra ribotas, nes kelionės laikas yra trumpas - apie 35 minučių vidutiniškai.


Wemyss Bay uosto įrenginiai

Wemyss įlankos uostas yra pilotuojamą uosto. Yra automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje taikomi mokesčiai. Yra 100 automobilių stovėjimo vietų, iš kurių aštuonios yra prieinama. Uostas yra priešais geležinkelio stoties, ir jums bus rasti taksi, taip pat autobusų stotelė 25 metrų nuo keltų terminalo.

Yra laukia plotas sėdimos vietos ir tualeto patalpas (įskaitant neįgaliųjų tualetai) galima rasti geležinkelio stoties. Artimiausia degalinė yra už 250 metrų, kur taip pat rasite artimiausią pinigų-tašką.

Jei keliaujate automobiliu, prašome atvykti į uostą ne mažiau kaip 30 minučių iki išvykimo.


Kelionė į Wemyss Bay Ferry terminal

automobiliu , Viesbutis The keltų terminalo ir geležinkelio stoties yra ant A78 tik po miestą, jei esate pozicijoje į pietus arba prieš jei esate šiaurės jungiasi.

autobusu
autobusų stotelė su vietos paslaugų galima rasti 25 metrų nuo terminalo.


Apie Wemyss Bay

Wemyss Bay yra ryškus `Weems Bay". Mieste ir vietinio tapo populiarus pabaigoje 19 amžiuje po geležinkelio linija į Glazgas statybos ir reguliariai keltų į Bute Isle. Geležinkelio stoties pastatas yra laikomas vienu iš geriausių Škotijoje.

Pats miestas turi vietos parduotuvių ir užeigų pasirinkimą. Jei keliaujate automobiliu dėmesį, kad automobilių stovėjimo aikštelė gali būti menki, ypač vasarą ir jis gali būti geriau palikti savo automobilį už miesto ir vaikščioti.

Užsisakykite keltu į ir Wemyss įlanka tiesiog ir saugiai AFerry .