Velingtonas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Velingtonas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Velingtoną su AFerry. Buities paslaugos Naujoji Zelandija yra iš Velingtonas į Piktonas.

Velingtonas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Velingtonas valdo Bluebridge ir Interislander. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Velingtonas, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Velingtoną, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Velingtonas keltai su Bluebridge ir Interislander yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Velingtoną bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Velingtonas keltai
  • Velingtonas keltai
  • Velingtonas keltai

Apie Velingtonas

Velingtonas yra Naujosios Zelandijos sostinė ir yra stulbinantis klesti pajūrio miestas su beveik 400.000 gyventojų. Su slapyvardį pavyzdžiui, "Windy Wellie" jums gali būti atleista už galvoju Velingtonas yra ne vieta apsilankyti, tačiau tai toli nuo tiesos apie šį gyvą, triukšmingo kompaktiškas miesto. Velingtonas yra Naujosios Zelandijos sostinė ir sėdi ant North Island labiausiai pietų taško Kuko sąsiaurį, taigi slapyvardis! Velingtonas yra ant vandenyno kranto promenada, smėlio paplūdimiai, darbo uostą ir spalvinga medinius namus ant aplinkinių kalvų. Uostas sėdi ant kablio formos mas su dideliu keltų nuorodas į Picton apie Pietų sala. Portretų Velingtonas svetainės apima raudoną Wellington Cable Car, Velingtonas muziejus, Zealandia Wildlife Reserve, Velingtonas botanikos sodai ir MT Victoria Lookout.

Keltai į ir iš Velingtonas

Interislander yra vienas iš Naujosios Zelandijos geriausiai žinomų keltų paslaugomis ir teikia paslaugas su trimis ultra modernių prabangių keltais. Visi jų keltai funkcija naujausius įrenginius padaryti jūsų kelionę malonus.

Laive rasite daug apžvalgos aikšteles, atpalaiduojantis kėdžių ir sofos, barai ir restoranai, kur patiekiama šviežiai paruoštą vietinės virtuvės. Kai keltai taip pat yra kino ir vaikų žaidimų aikštelės. Kelionės ant Inteislander keltu tikrai yra puikus patirtis ir peržiūros jums patiks Skrydis maršrutu verta vien keltų bilieto kaina!

Velingtonas terminalas įsikūręs Aotea krantinėje, 5 minutės kelio automobiliu į šiaurę nuo Velingtono geležinkelio stoties ,

Velingtonas uosto įrenginiai

Velingtonas terminalas atidarytas nuo 6:30 iki 6.15 val kasdien (gali keistis - pagal grafiką pokyčiai). Šis modernus uostas turi daug objektų, kad padėtų jums mėgautis savo kelionę. Kavinė dirba 7.00 iki 2.30pm pirmadienis - sekmadienis su penktadienį išskyrus kuri 07:00 iki 6.00pm.

Taip pat rasite tualetus/neįgaliųjų prieigos tualetai, interneto kioskai, gyvenamosios telefono lenta, arcade žaidimai, taip pat užkandžių/gėrimų automatų. Sandėliavimo spintelės taip pat galima už nominalią kainą.

Kelionė į Wellington uosto

Iki autobusas
Interislander suteikia autobusu tarp platformos 9 d Velingtonas geležinkelio stoties ir Velingtono terminalą. Iš autobuso kaina yra šiuo metu $ 2 žmogui (vaikams iki 5 metų amžiaus yra nemokama). Bilietus galima įsigyti naudojant pinigus ar kreditinę kortelę (išskyrus Diners) nuo bilietų stoties. Autobusas išvyksta 50 minučių prieš kiekvieną buriavimo išvykimo. Autobusas taip pat veikia nuo kelto atvykimo terminalo atgal į geležinkelio stotį. Tačiau ši paslauga nėra prieinama plaukimo atvykstančių į Velingtonas po 9pm.

Automobiliu ir automobilių
Velingtonas terminalas yra lengvai pasiekiamas automobiliu ir gerai pažymėtos. Prašome peržiūrėti žemėlapį priešingai.

Jeigu automobilių stovėjimo aikštelė, trumpalaikė automobilių stovėjimo aikštelė iki 30 minučių yra prieinama nemokamai. Žinoti, kad vis dėlto erdvė yra ribota ir turi didelę paklausą, ypač piko valandomis.

Limited ilgalaikė darbo užmokesčio ir Ekranas stovėjimo aikštelė taip pat galima, tokia kaina 10 $ už kalendorinę dieną (ar jo dalis). Ilgalaikiai parkai negali būti iš anksto įrašytos; jei keliaujate ne piko metu, pavyzdžiui, per mokyklines atostogas, Velykų ar Kalėdų, prašome nepasikliaukite, kad galėtų naudoti ilgalaikes automobilių stovėjimo aikštele.

Du Mokami ir Ekranas automatų yra centralizuotai automobilių stovėjimo aikštelė. Mašinos priimti monetas ir kredito korteles tik. Vieta stovėjimo bilietų veidą ant automobilio prietaisų skydelio. Parkavimo yra savininkų rizika. Kai naudojate ilgalaikį stovėjimo įrenginys, Prašome suteikti papildomo laiko įsiregistruoti.

GPS instrukcijos ,
Jei naudojate GPS automobilyje, Interislander terminalai galima rasti palūkanų meniu punktus, paprastai tranzito arba keltai kategorijas. Velingtonas terminalas Platuma -41. 15,863759999999871 ir Ilguma 174. 47,201220000000035.

Taksi
Taksi patogus būdas gauti į ir iš uosto. Yra paskirta taksi juostos ribų terminalą. Jei nėra taksi laukia, terminalas darbuotojai užsisakyti vieną tau.

"autobusu iš žygeivių ,
Kartu su bazę ir YHA Backpackers, Interislander taip pat siūlo tiesioginį kuprinės autobusu į Wellington terminalą, tuo maža kaina 3 $. Autobusų bilietai turi būti iš anksto įsigyti iš Backpackers.

Automobilių nuoma ,
iš automobilių nuomos kompanijų turi kabinų viduje atvykimo terminalą.

Užsisakykite keltu į naujų Zelandijos sostinę iš Pietų saloje šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Velingtonas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Bluebridge

50 Waterloo Quay, Wellington, Wellington 6011, New Zealand

Interislander

Wellington Terminal, 1 Aotea Quay, Wellington 6011, New Zealand