Wasaline keltai

Wasaline
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Wasaline keltu į Vasa Umeå. AFerry visada turi pigūs kainas ir naujausius specialius pasiūlymus Wasaline keltai. Su Wasaline galite kirsti Botnijos įlankos kiekvieną dieną.

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Umea - Vaasa
4 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Wasaline Maršrutai

  Apie Wasaline keltai

  naujos bendrovės, veikiančios prekės ženklu Wasaline teikia keleivių/transporto priemonių ir krovinių pervežimai. Wasaline priklauso 50/50 miesto tarybų Vasa Umeå.

  Per trumpą keltu, tik keturių su puse valandos, rasite patogų sėdėjimo, barų, kavinių ir viską, ką reikia padaryti jūsų kelto kelionė atsipalaiduoti ir malonus. Jūs galite mėgautis greitas gėrimais ar užkandžiais vienoje iš laive restoranų. Aplankykite muito parduotuvę ir rasti platų suvenyrų ir pagrindai už gerą kainą.


  Kai naudojate Wasaline jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo laive Wasaline keltu su AFerry. Gyvūnai turi būti paskelbtas ne užsakymo metu, nes yra ribotas skaičius leidžiama apsistoti su gyvūnėliais būti laive. Ir yra tik ribotas skaičius kajutėse, kad tilptų augintiniai. Gyvūnai yra leidžiama tik tose srityse, specialiai skirtose tas, ar iš anksto rezervuoti naminių salone. Gyvūnai nėra kviečiame restauravimo srityse, todėl atsineškite savo dubenėlius vandens ir maisto. Dėl konkrečios šalies importo apribojimų, prašome pasikonsultuoti su savo veterinarijos.

  Tiesiog pasirinkite maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis jūsų augintinė į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.