Wallaroo keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Wallaroo yra miestelis vakarinėje pakrantėje Yorke pusiasalyje, Pietų Australija. Šis istorinis miestas pirmą kartą įsikūrė 1851 ir po aštuonerių metų vario indėliai buvo rastas netoliese Kadina. Wallaroo buvo paskelbta miesta 1862 m ir tai buvo didžiausias ir svarbiausias Yorke pusiasalyje uosto iki 1923 m, kai vario gamyba nutraukta.

Jūros SA Keltų siūlo patogų keltų paslaugas į Wallaroo nuo Lucky Bay Eyre pusiasalio. Žemiau galite rasti visus Wallaroo keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Wallaroo keltai
  • Wallaroo keltai
  • Wallaroo keltai

Keltai į ir iš Wallaroo

Jūros SA Keltų suteikia puikią automobilių ir keleivių keltų paslaugas. Jos keltų funkcijos naujausias įrenginius padaryti jūsų kelionę malonus.

Kelionė į Wallaroo uosto

Galite vairuoti Wallaroo po ženklais iki miesto centro. Pasukite dešinėn ties Seamans Kotedžai , dešinėje, ir keltų terminalas yra maždaug 200 metrų kairėje.

Wallaroo uosto įrenginiai

Wallaroo terminalas yra įsikūręs 1 paveldo Drive, Wallaroo.

stovėjimo aikštelė nemokama Wallaroo uostą, tačiau savininkai palikti savo automobilius, savo rizika.

Jei laive, jūs rasite lauko stebėjimo denio, Atpalaiduojantis ištaigingas baras ir kavinė. Kelionės į jūrą SA keltų yra gražus patirtis ir peržiūros jums patiks pakeliui yra neįkainojamas.


Užsisakykite keltu į Wallaroo iš Lucky Bay šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

apie Wallaroo

Wallaroo yra nedidelis uostas miestas Pietų Australijos Yorke pusiasalyje. Iš čia galite imtis keltu į Lucky įlankoje (netoli Cowell) ant Eyre pusiasalio. Istoriškai Wallaroo buvo dalis "Vario trikampis" vario kasybos pramonės ir šiandien yra viena iš nurodytos kaip "Vario Coast" arba "Little Cornwall" srityje. Srityje taip pat augo kaip grūdų eksportuotojas iš Australijos į Europą, ir jūs galite pamatyti Wallaroo grūdų elevatoriuose horizonte, kaip jūs požiūris keltu. Pramonė vis dar klesti šioje srityje, bet gražus saugūs paplūdimiai ir puiki žvejyba yra populiarus tarp turistų.

Wallaroo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Sea SA Ferries

Wallaroo Ferry Terminal, 1 Heritage Dr, Wallaroo SA 5556, Australia