Waiheke / Matiatia Wharf "keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Waiheke sala gali būti trumpas keltu iš Auckland, bet kaip sakoma narių: tai pasaulinio karto! Su AFerry galite užsisakyti keltų Waiheke/Matiatia Wharf iš Auckland. Keltai į ir iš Auckland yra valdomas Naršyti Naujoji Zelandija a>.

Žemiau rasite Waiheke/Matiatia Wharf keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

  • Waiheke / Matiatia Wharf
  • Waiheke / Matiatia Wharf
  • Waiheke / Matiatia Wharf

Waiheke/Matiatia Wharf "

Waiheke sala yra trečia pasaulyje pagal gyventojų skaičių sala Naujojoje Zelandijoje. Jis turi daug vaizdingų paplūdimių. Jos paplūdimiai yra Waiheke didžiausias drawcard. Saloje pasigirti daug egzotiškos galerijų ir amatų parduotuvėse. Yra maždaug 30 Boutique rūsiai. Waiheke sala laikoma daug būti labiausiai stebuklinga dalis Auckland patirtį. Jis turi klimatas, kuris yra šiek tiek šilčiau nei mieste, mažiau drėgmės, mažiau lietaus ir daugiau saulės.

Ką svarbu žinoti apie Waiheke/Matiatia Wharf

Waiheke/Matiatia Wharf "keltų terminalas yra įsikūręs Pier 3D, Auckland perkėlos ir yra atvira nuo:

  • pirmadienio iki ketvirtadienio - 06:30 iki 8:30 val
  • penktadienis - 06:30 iki 9:45 val
  • šeštadieniais - 07:00 iki 10:00 val
  • Sekmadienis/Švenčių dienos - 07:00 iki 8:30 val
įsiregistravimo užsidaro 5 minutes iki išvykimo laiko. Auckland-Waiheke & Waiheke-auckland yra maždaug 40 minučių per dalis vienas nuo kito.

Apie Matiatia Wharf, Waiheke Island

Waiheke sala yra antras pagal dydį ir labiausiai apgyvendinta sala Hauraki įlankos Naujojoje Zelandijoje. Yra daugiau nei 9000 nuolatinių gyventojų ir daugiau kaip 3000, kuris turi antrą arba vasarnamių saloje todėl Naujosios Zelandijos labiausiai apgyvendintą salą su beveik 100 žmonių/km² ir trečias apgyvendinta po Šiaurės ir Pietų salų.

keltų terminalas Matiatia Bay su reguliarioms keleivių pervežimo ir automobilių keltų paslaugas daro Waiheke sala labiausiai prieinama sala įlankoje. Keltas uosto sėdi vakariniame gale Waiheke sala.

Waiheke sala vertino penktoji geriausią vietą pasaulyje aplankyti 2016 Lonely Planet ir balsavo ketvirtą geriausią salą pasaulyje Condé Nast kelionės 30 geriausių salų pasaulyje sąrašas