Vulcano keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Vulcano Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Vulcano su AFerry. Jūs galite naudoti Vulcano imtis keltai aplink Aeolian Islands, taip pat Italijoje ir Sicilijoje. Buities paslaugos Aeolian Islands yra iš Vulcano į Ginostra, Lipari ir Stromboli, o keltai atokiau nuo Aeolian Islands plaukti į Messina, Milazzo ir Napoli.

Vulcano Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Vulcano valdo Laisvės Linijos ir SNAV. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Vulcano, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Vulcano, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Vulcano keltai su Laisvės Linijos ir SNAV yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Vulcano bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Vulcano keltai
  • Vulcano keltai
  • Vulcano keltai

Apie Vulcano

"Vulcano Keltų uostas yra įsikūręs ant mažo ir gražioje saloje Vulcano. Vulcano yra dalis Aeolian salos Sicilijos šiaurėje, Italijoje. Vulcano garsėja savo purvo vonių ir jos labai kraštovaizdį. Tai yra keletas ugnikalnių centrus, įskaitant vieną iš keturių veikliųjų vulkanas Italijoje. Krateris yra pagrindinė atrakcija Vulcano. Vulcano yra nedidelis, bet jaukus, ir yra keletas smulkių lauko kavinių.

Keltai į ir iš Vulcano

SNAV yra naujausias ir greičiausias laivyno Viduržemio sudarytas daugiausia iš povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir batonėliams laive.

Snav Linijos , veikia 25 greitaeigių laivų flotilę, kiekvienas laivas, įrengtas su kambarius su oro kondicionieriumi, TV, muzika, foteliuose ir borto baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

Vulcano uosto įrenginiai

"Vulcano Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginių, skirtų keleiviams vežti.

Kelionė į Vulcano

sala yra mažas ir Vulcano Keltų uostas yra gerai pažymėtos. Jei keliauti į Vulcano iš Lipari, Panarea arba Stromboli: Daugelis laivų Island-hop, sustodami visų pagrindinių islandsand kartkartėmis ne mažesnių salų.

Vulcano Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SNAV

Molo di Levante, 98050, Italy

Liberty Lines

, 98050 Vulcano Porto ME, Italy