Volos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Volosas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Volosas su AFerry. Keltai į Volosas, Graikijoje, yra prieinami iš Sporades salos. Jūs galite imtis keltu į Volosas iš Alonissos, gloss, Skiathos Skopelos ir.

Volosas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Volosas yra valdomas Anes keltai ir Graikijos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Volosas, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Volosas mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Volos keltai su Anes keltai ir Graikijos Seaways yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Volosas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Volos keltai
  • Volos keltai
  • Volos keltai

Apie Volosas

Volosas yra uostamiestis Tesalijos žemyninėje Graikijoje, maždaug 200 mylių į šiaurę nuo Atėnų. Volosas yra modernus miestas su mitinių šaknų: nors daug modernių pastatų buvo supakuoti po katastrofiškų žemės drebėjimas 1955, šiuolaikinės Volosas yra pastatytas ant senovės miesto Iolcos, tėvynės mitologinis herojus Jasonas ir argonautai svetainių, kaip taip pat magnio, kuris legendos yra iš centaurų gimtinė.

Modernus Volosas yra pastatytas ant senovės miestuose Demetrias, Pagasae ir Iolkos srityje. Iolkos buvo senovės graikų herojus Jason tėvynė. Šiandien galite žygis palei "kentaurai" Kelias ", pasivažinėti istorinio Pelion geležinkelio arba tiesiog mėgautis Coast saulės.

Keltai į ir iš Volosas

ANES keltai , veikia dviejų laivų, Protėjas " ir Ag parką. Nektarios ,. Kiekvienas laivas turi visą spektrą vidaus ir lauko krėslų ir holai, ir yra prieinami laive užkandžių ir gaiviųjų gėrimų asortimentas.

Graikijos Seaways " yra viena didžiausių Graikijos keltų kompanijos. Be įprastų keltais, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltais, kurių gali būti iki 50% greičiau nei įprasti keltais. Jų keltai yra modernus ir pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive.

Koks būdas jums į arba iš Volosas esate tikri, kad turite puikią kelionę su šio garsaus graikų keltų bendrovės.

Volosas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Volos Port, Kentriki Provlita, Volos 38500, Greece