Vladivostokas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Vladivostoką su AFerry. Keltai į Vladivostoką, Rusijoje, yra iš Japonijos ir Pietų Korėjos. Jūs galite imtis keltu į Vladivostoką iš Donghae ir Sakaiminatas.

Vladivostokas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Vladivostoko valdo DBS Cruise Ferry. Kai ieškote keltu iki Vladivostoko, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Vladivostokas keltai su DBS Cruise Ferry yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Vladivostoką bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Vladivostokas keltai
  • Vladivostokas keltai
  • Vladivostokas keltai

Apie Vladivostokas

Vladivostokas yra pietryčių uostas Rusijos ir yra administracinis centras Primorsky teritorijoje netoli sienos su Kinija ir Korea.Vladivostok yra prekybos miestas ir administracinis centras Primorsky Krai, Rusija, netoli Golden Horn Bay, o ne toli nuo Rusijos sienų su Kinija ir Šiaurės Korėja.

Arsenyev Pajūrio muziejus atidarytas 1890 metais, yra viena iš pagrindinių muziejų Primorsky Krai. Kartu su pagrindiniu galimybe, ji turi tris filialus Vladivostoko ir penkis filialus kitose srityse krašte.

Orai kinta priklausomai nuo metų laiko, sausio paprastai yra šalta žemiau užšalimo taško, ir rugpjūtis yra gana šilta virš 20 ° C. Dauguma malonus ir saulėtų dienų yra rugpjūčio ir rugsėjo mėn. Vasaros pabaigoje, tačiau gali atnešti ir Ramiojo vandenyno musonai, kad trukti kelias dienas iš eilės.

Keltai į ir iš Vladivostoko

DBS Cruise Keltų , veikia keltai iš Vladivostoko į Donghae (Korėja) ir tada Sakaiminatas (Japonija) ir pasiūlymas baras ir kavinė, diskoteka, televizijos ir vaizdo įrangos, baras ant viršutinio denio, suvenyrų parduotuvė ir turizmo informacijos centras kartu su patogiomis kajučių ir sėdimų vietų skaičių.

"Stena Daea linija , pasiūlyti paslaugų tarp Vladivostoko ir Sokcho Pietų Korėjoje. Laive su Stena Line Daea rasite idealų tradicinių Stena Line įrenginių su visais mod cons galima tikėtis pamatyti iš tarnybos dėl Rytų jūra Japonijos. Stena Daea linija yra dalis Stena Line ", didžiausia keltų logistikos kompanija pasaulyje. Stena Line "tarnauja populiarių maršrutų skaičių Europoje, o stena Daea linijos paslauga išlaiko tuos pačius aukštus standartus.

Vladivostokas keltų uosto įrenginiai

Vladivostokas Keltų uostas turi įvairių įrenginių šalia įskaitant turistus informacijos priemonės, autobusų stotis ir restoranai.

Apie Vladivostoko

Vladivostokas yra prekybos miestas ir administracinis centras Primorsky Krai, Russia, netoli Golden Horn Bay, o ne toli nuo Rusijos sienų su Kinija ir Šiaurės Korėja.

Kelionė į Vladivostoką

Vladivostokas Keltų uostas yra lengvai prieinama iš bet kurios miesto dalies per kelias minutes.

Vladivostokas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Daea Line

9 Strelnikov Street, Vladivostok, Primorsky Krai, 660090, Russia

DBS Cruise Ferry

9 Strelnikov Street, Vladivostok, Primorsky Krai, 660090, Russia