Virtu keltai

Virtu keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Virtu Keltai labai dažnai tvarkaraštį ir veikti labai modernią parką greitai laivams, kurie bus tikrai leis jums mėgautis savo atostogas Maltoje. Arba, jei jau esate Maltoje, Virtu Keltai suteikia jums galimybę ištirti istorinę ir gražioje saloje Sicilijoje, kaip dalį savo atostogų.

Apžvalga

Registracijos informacija

Pėstiesiems keleiviams reikia užsireistruoti ne vėliau, kaip 60 min.prieš išvykimą, visiems kitiems - 90 min.prieš.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Virtu keltai Maršrutai

   Atkreipkite dėmesį:. Katanija į Maltą maršrutas yra prieinama tik pėsčiaisiais keleiviai, ir jūsų bilieto kaina bus įtraukti į autobusą tarp Katanijos ir Pozzallo išlaidas

   Pozzallo į Maltoje maršrutas yra prieinama transporto priemonės.

   apie lenta Virtu Keltai

   "Virtu keltai turi šešis greitai amatų laivų laivyną. Didžiausias laivas iš šešių Jean de La Valette , gali vežti 800 keleivių ir 156 automobilių ir daro 500 pirmyn ir atgal tarp Valletta ir Pozzallo kasmet.

   kiekviename laive Jums bus rasite oro linijų stiliumi ir tualetai. Rūkyti draudžiama viduje bet keltų, tačiau tai leidžiama ant denio. Dėl kai kurių laivų rasite klubą klasės ištaigingas baras ir restoranas, taip pat įvairių parduotuvių ir pramogas.

   video

   Virtu keltai YouTube video