Villa San Giovanni keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Villa San Giovanni Maršrutai

Užsisakykite keltu į Villa San Giovanni su AFerry. Keltai į Villa San Giovanni, Italijoje, yra iš Sicilijos. Jūs galite imtis keltu į Villa San Giovanni nuo Mesinos.

Villa San Giovanni Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Villa San Giovanni yra valdomas Caronte & amp; Turizmo. Kai ieškote keltu į Villa San Giovanni, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Civitavecchia, Genuja ir Livorno padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus

Vila San Giovanni keltai su Caronte & amp. Turizmo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Villa San Giovanni bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Villa San Giovanni keltai
  • Villa San Giovanni keltai
  • Villa San Giovanni keltai

Apie Villa San Giovanni

Vila San Giovanni yra ant Mesinos sąsiaurį pietų Italijoje, iš karto priešais Mesinos miestą, kuris yra vakarinėje pakrantėje Sicilijos. Villa San Giovanni yra pagrindinė jungtis tarp Italijos ir Sicilijos, ir yra populiarus, triukšmingo uosto su puikia jungtis į centrinėje ir šiaurinėje Italijoje Sicilians per traukinių stoties. Villa San Giovanni rasite tipinę uosto atmosferą su barų, restoranų ir netgi SPA, siekiant padėti jums atsipalaiduoti. Taigi užsisakyti keltu iš Mesinos Villa San Giovanni dabar su AFerry.

Keltai į ir iš Villa San Giovanni

Caronte & Turizmo , veikia keltų kirtimo uoste Salerno vakarinėje pakrantėje Italijoje į Messina. Keleiviai turės keliauti patogiais greitai katamaranais, kurie siūlo gražius vaizdus Tirėnų jūros.

Villa San Giovanni uosto įrenginių

Vila San Giovanni yra nedidelis uostas, o kirtimo laikas Messina yra trumpas, todėl patalpos uoste yra ribotas. Tačiau yra netoli uosto, jei esate reikia užkandžiai bare.

Kelionė į Villa San Giovanni Port

Automobiliu Viesbutis Villa San Giovanni gali būti atvertas naudojant pagrindinį A3 greitkelio. Išeikite iš greitkelio ir prisijungti prie E45, kuris veda į uostą.

"Iki traukinių ,
geležinkelio stoties yra viena didžiausių Italijoje ir tik kelios minutės pėsčiomis nuo uosto, jungiantis Villa San Giovanni į centrinėje ir šiaurinėje Italijoje.

Villa San Giovanni Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caronte & Tourist

Caronte&Tourist Boardings, Sicily, Italy