Vila do Porto Keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Vila do Porto Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltas Villa do Porto su AFerry. Buities paslaugos Azorų galima gauti iš Villa do Porto į Ponta Delgada.

Vila do Porto keltų bendrovių

Keltai į ir iš Villa do Porto valdo Atlânticoline. Kai ieškote keltu Villa do Porto, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Vila do Porto keltai su Atlânticoline yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Villa do Porto bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Vila do Porto Keltai
  • Vila do Porto Keltai
  • Vila do Porto Keltai

Apie Vila do Porto

Vila do Porto yra uostas Santa Maria salą. Saloje yra dalis Azorų, kuris yra devynių salų 850 mylių į vakarus nuo Portugalijos Šiaurės Atlanto vandenyne grupė.

Vila do Porto turi tik 5600 žmonių (apytiksliai) gyventojų. Mieste smagių užsiėmimų turistams įskaitant delfinų safari, nardymas ir Jeep ekskursija po salą.

Keltai į ir iš Villa do Porto

Atlanticoline siūlo tiek transporto priemonių ir pėdų keleivių keltų paslaugas tarp Azorų salų. Jos veikia tris laivus, vadinamus Santorini Ariel " ir , Graikijos Vėjo ,. Laive rasite Maitinimo paslaugos, parduotuvės ir daug patogiomis sėdimomis vietomis pailsėti per iš savo kelionę.

Vila do Porto uosto įrenginius

Vila do Porto keltų uostas yra pagrindinis keltų uosto. Miestas yra šalia uosto ir galės patenkinti visus jūsų poreikius, prieš lipant į keltą.

Kelionė į Villa do Porto

Vila do Porto keltų uosto galima lengvai pasiekti per kelius. Jei atvykote lėktuvu ir planuojate gaudyti keltu į Ponta Delgada, ten yra vienas pagrindinis kelias visą kelią. Autobuso kursuoja kasdien aplink salą ir taksi taip pat galima, jei reikia.

Vila do Porto Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlânticoline

Porto de Vila do Porto, 9580 - Vila do Porto, Ilha de Santa Maria, Portugal