Viking Line keltai

Viking Line
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Viking Line keltu į Suomiją, Alandų salose, Švedijoje ir Estijoje. Viking Line, įkurta 1959 metais, nustato naujus lygius komfortą ir klientų aptarnavimo laive savo modernų laivyną greito ir kruizinių keltais. AFerry visada turi pigūs kainas Viking Line keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Viking Line keltai iš Helsinkio ir Turku į Stokholmą ir Kapellskar, iš Helsinkio ir Turku į Stokholmą ir Kapellskar ir dar daugiau. Visiems Viking Line maršrutų ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Viking Line grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
18
Trumpiausias pervažiavimas:
Kapellskar - Mariehamn
2 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:
Turku - Stockholm
Pigiausia:
Turku - Stockholm
283 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 15 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis

Specialūs pasiūlymai

Viking Line Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Turku - Stockholm
(Viking Line)
283 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 15 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Apie valdybos Viking Line keltai

  Viking Line keltų paslauga suteikia platų pramogų ir kitų paslaugų, įskaitant kokybės restoranų, barų, holai, atsipalaiduoti saunos ir baseinai ir kitų SPA ir pramogų skaičių laive jų Modernus ir jaukus Viking Line keltai.

  Yra kokybės kajutės įvairovė galima pasirinkti iš laive Viking Line keltai, nuo vieno konferencijų saloną keturių Krantinė šeimos salone, arba liukso klasės saloną erdvus komplektą su tualetu, dušas, radijo ir prieinama kiekvienam salono oro kondicionierius.

  Vakare galite mėgautis gyva pramogų ir gardžią vakarienę, įskaitant tradicinės skandinavų vikingų Buffet apie visų kruizai. Dėl tikrosios Gurmanams meilužis, yra a la carte restoranai, elegantiškai dekoruoti įvairių stilių ir Tapas ir vyno barų. Taip pat yra Amerikos ir Italijos restoranai laisvų laive kai Viking Line laivai.


  Apie Viking Line keltai

  didžiausia laivo paleisti Viking Line yra M/S "Vikingas XPRS ,. Šis naujas keleivinis laivas sujungia geriausias savybes tradicinių automobilių keltų ir greitai katamaranais. Tai reiškia, kad galite keliauti patogiai su puikus laive paslaugų mėgaudamiesi patikimą trumpą kirtimo laiką, nepriklausomai nuo oro sąlygų.


  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ir/ar šuo laive Vikingas Lines keltu su AFerry.

  Tiesiog pasirinkite maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikia naminio gyvūno pasu. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.