Vigo keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Vigo, tankiausiai miestas Galicijos, jungia žemyninėje Ispanijoje į CIES salos su Mar de priedus. Vigo keltai galima užsisakyti su AFerry.

Žiūrėkite žemiau tvarkaraščio informacijos ir informacijos apie tai, kaip pasiekti Vigo ir uosto įrenginių galite tikėtis rasti, kai jūs ten.

Specialūs pasiūlymai

  • Vigo keltai
  • Vigo keltai
  • Vigo keltai

Keltai į ir iš Vigo

"Mar de Ons laivai statomi pagal aukščiausius standartus ir turi visi patogumai laive. Už deniai leidžia keleiviams imtis su puikiais vaizdais salų ir Galicijos pakrantėje. Viduje laivų, patogus sėdėjimo galima ir yra laive kavinėje tarnauja karšto ir šalto užkandžiai ir užkandžiai.


Apie Vigo

Vigo kalnų kraštovaizdį ir dėl to, kad pakrantės vietoje, tai fantastiška vieta lauko veikla, vidaus ar ant vandens. Plotas yra ideali vieta keliautojams ir dviratininkams, tiek, tinka laisvalaikio pasivaikščiojimo ar sudėtingas wspina.

Vigo yra vieni iš geriausių paplūdimių Galisijos regione, suteikiant galimybes degintis ir vandens sporto, įskaitant vėjo banglenčių, rinkinys banglenčių ir vandens slidės.


Vigo uosto įrenginių

Vigo uostas aptarnauja privačius žvejybos laivus, komercinių keltų ir didelius cruiseliners. Tai centrinis koncentratorius Vigo ekonomikai, kuri leidžia uosto turėti nuostabias pramogas. Yra didelis terminalo pastatas su parduotuvėmis, restoranais ir bankininkystės paslaugų.


Kelionė į Vigo

Automobiliu
Vigas yra maždaug 29km nuo Pontevedra. Du miestai yra sujungti AP-9 mokamų kelių, o kelionė trunka apie 30 minučių automobiliu.

Traukiniu pervežimas į traukinių stotį Vigas Guixar yra 20 minučių pėsčiomis nuo uosto ir siūlo jungtis į Pontevedra. Taksi paslaugos yra prieinamos ir iš uosto.

vigo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas