Vieste keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Vieste įsikūręs pietryčių Italijoje Foggia provincijoje. Vieste yra žinoti už tai vandenis, kurie buvo suteiktas mėlyną vėliavą už aplinkosauginio švietimo fondo grynumo. Vieste taip pat yra Gargano nacionalinis parkas sostinė ir sėdi virš gražaus paplūdimio. Žemiau galite rasti visus Vieste keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Vieste keltai
  • Vieste keltai
  • Vieste keltai

Keltai į ir iš Vieste

Navlib , veikia 10 hidro-varomų purkštukai ir 2 katamaranais parką. Yra daug sėdėjimo galima kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis kranto vaizdas.

Apie Vieste

Vieste įsikūręs Gargano nacionalinis parkas. Tai reiškia, kad pati ir aplinkinių vietovių miestas yra gražus. Jei jums patinka žygiai, tada yra daug takai, jūs galite mėgautis, kur jums bus liudytojas nuostabiu vaizdu į jūrą, uolos ir kaimuose. Vieste taip pat yra puikus paplūdimys atsipalaiduoti. Vanduo yra neįtikėtinai švarus ir švarus, ir net gavo mėlynomis vėliavomis pagal aplinkosauginio švietimo fondo tai grynumo.

Vieste uosto įrenginiai

Vieste uostas yra įsikūręs miesto šalia paplūdimio šiaurę. Dėl tai centrinę vietą jų yra daug galimybių akmenys išmesti. Jūs lengvai galės rasti kažkur patraukti gėrimu ar šiek tiek maisto, nors rekomenduojame ieško uosto arčiau paplūdimio pusę.

Kelionė į Vieste

Jei esate keliaujate automobiliu ", jūs norite imtis SS89 kelio. Tai užtruks jums visą kelią iki Vieste. Jei keliaujate iš už jos ribų Italijoje, tada šokinėti ant A14 kelio į Foggia, kur galite išjungti ant SS89.

Kelionės traukiniu yra vykdytinas, tačiau yra kur kas sudėtingesnis nei vairuojant. Geriausias kelias imtis būtų gauti traukinį į Foggia ir tada kitą traukinį į Manfredonijoje. Iš čia galite sugauti autobusu Vieste.

Vieste Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Navlib

Via Venezia, , 71019 Vieste FG, , Italy