Victoria keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite keltu į Victoria su AFerry. Keltai į Victoria, Kanadoje, yra iš Jungtinių Valstijų. Jūs galite imtis keltu į Viktorijos iš Sietlo.

Viktorijos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Victoria valdo Clipper atostogas. Kai ieškote keltu į Victoria, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Victoria keltai su Clipper atostogos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Viktorija bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Victoria keltai
  • Victoria keltai
  • Victoria keltai

Apie Victoria

Victoria Britų Kolumbijos uostas, Kanada eina į Vancouver Island pėsčiomis ir siūlo lankytojams geras derinys senojo pasaulio žavesio su savo dvasia Anglijoje ir naujas pasaulio patirtimi Kibirkščiuojantis waterfronts su Sultingas žaluma, parduotuvių ir restoranų alsuoja vietoje gaminamų prekių ir puikus pasirinkimas lauko nuotykius visiems įstrigti į. Visi su gerais keltų nuorodas į žemyną per Sietle ką daugiau galima norėti!

Viktorija siūlo šiuolaikinio Kanadoje ir kolonijinės Anglijos mišinys. Žydintį kavinė scena asocijuojasi Europos atmosferą, tuo pačiu metu nuostabus lauke laukia jūsų slenksčio. Nepriklausomai nuo jūsų planai, šis miestas bus ne tegul tave su savo gamtos, istorinių, kulinarijos ir kultūros malonumų. Mėgaukitės visų ekskursijų rūšys, įskaitant baidarės ir stiklo apačios valtis ekskursijos, kad jums artimas šio jūrų prieglauda.

Keltai į ir iš Victoria

Clipper atostogos greitaeigiai keltai sukurta tam, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, įrenginių ir paslaugų asortimentą rasite draugiškus darbuotojus, kurie mielai jums padės.

laive, jūs rasite patogias plačias sėdynes su daug kojoms, maisto ir gėrimų laisvų, pramogų organizavimo veikla, dovanų parduotuvė ir neapmokestinama parduotuvė.

Kelionė į Viktorijos uostą

Viktorija Clipper "dokas yra įsikūręs Inner Harbor 254 Belleville gatvėje, šalia miestas.

Viktorijos uosto įrenginių

Harbour aptarnauja kruizinių laivų pramonę, banginių stebėjimas ir ekoturizmą, ir ji laivų remonto paslaugos, plūdė lėktuvas aerodromo jūrų pramonės reikmėms ir vandens taksi paslaugos.

Užsisakykite keltu į Viktorijos iš Sietlo šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

viktorija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Clipper Vacations

254 Belleville Street, Victoria, BC V8v 1W9, Canada