Ventspils keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ventspilio Maršrutai

Užsisakykite keltu į Ventspilį su AFerry. Keltai į Ventspilį, Latvijoje, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Ventspilį iš Nynashamn.

Ventspilio keltų bendrovių

Keltai į ir iš Ventspilio valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Ventspilį, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Ventspilio keltų su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ventspilį bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Nynashamn - Ventspils
(Stena Line)
127 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 8 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 20 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1

Specialūs pasiūlymai

  • Ventspils keltai
  • Ventspils keltai
  • Ventspils keltai

Apie Ventspilį

Ventspilio Baltijos jūros ir ant VENTRA upės yra puikus vartai į Šiaurės Vakarų Latvijoje ir puikus vieta savo dešinę. Per miesto centro, dauguma vietų galima pasiekti pėsčiomis per 15-20 minučių. Viešojo transporto valdo vietos autobusų bendrovės "Ventspils Reiss" su moderniais mėlynos spalvos autobusus ir mikroautobusus. Dauguma autobusų stotelių turėti maršrutus ir grafikus linijų, kad viskas žemėlapį.

Yra turizmo biuras šalia keltų terminalo, kur galima pasiimti į laisvą miesto žemėlapį ir ieškoti patarimų, ką daryti ir pamatyti miestą.

Vienas verta aplankyti vieta yra Livonijos ordino pilis. Jis yra vienas iš seniausių viduramžių tvirtovės, kuri išliko iki šios dienos. Manoma, kad pilis datas bent 1290, kuris yra datą jis pirmą kartą buvo įrašyta. Platus renovacija prasidėjo 1995 metais atkuriant pilį, kaip ji pažvelgė į 19-ojo amžiaus.

Punktyras visame mieste rasite gėlių ekranus. Gėlės yra išdėstyti ne tik gėlių lovos, bet taip pat yra gėlių laikrodis ir ryškus gėlių-skulptūros. Taip pat visame mieste yra daugybė spalvingų karvių skulptūros, kurios lieka iš "Karvių paradas" A 2002 tarptautinė meno renginys.

Prie prievado pietinio molo jums bus milžinas mėlyna "jūreivis-karvė" statula. Tai mėlyna karvė statula, apie dviejų vyrų aukščio, yra labai įspūdingas ir apsirengęs tradiciniu mėlyna jūreivis regalijas ir tikrai verta aplankyti prieš išvykdami iš uosto į jūsų kelionę.

Keltai į ir iš Ventspilio

"Stena Line" , yra vienas iš didžiausių ir labiausiai žinomų keltų bendrovių Europoje. Stena Line laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas. Su šia keltų bendrovės esate tikri, kad turite patogią kelionę.

Kelionė į Ventspilio uostą

Automobiliu ,
Ventspilio uoste yra gerai prijungtas prie Latvijos likusios kelių tinklo. A10 (E22) greitkelio jungia uostą su Taisi, Tukums miestų ir visą kelią į sostinės Rygos, kuri yra 187km atstumu ir yra maždaug dviejų su puse valandos kelio automobiliu.

autobusu
yra reguliaraus autobusų paslaugos į Ventspilio miestą iš Rygos ir Liepojos ir kitų Latvijos miestų keletą kartų per dieną. Visi autobusai atvyksta į Vidurio autobusų stoties apie Kuldigas iela 4. tvarkaraščiai ir kainos gali būti rasti ant Rygos autobusų stoties tinklalapyje.

Ventspilio Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

19 Jana Street, Ventspils, LV-3601, Latvia