Ventouris keltai

Ventouris keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Ventouris keltu į Albanijoje, Graikijoje ir Italijoje. Ventouris keltai teikti draugišką ir dėmesingą aptarnavimą visą savo kelionę laive jų šiuolaikinių gerai įrengtas keltais. AFerry visada turi naujausius ypatingus pasiūlymus ir pasiūlymus dėl Ventouris keltais.

Galite naudoti AFerry užsakyti Ventouris keltai į Bari, Durres, Bari, Korfu ir Igoumenitsa. Visiems Ventouris keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Bari - Durres
9 valandos
Populiariausias maršrutas:

Ventouris keltai Maršrutai

  Apie valdybos Ventouris keltais

  laive Ventouris keltas rasite naujausius kreiseriniu paslaugomis, įskaitant erdvus ir prabangus atskiri vonios kabinas, patogus panoraminiais holai, visą spektrą restoranais vietinių ir tarptautinių virtuvių ir pareigos free parduotuvėse kartu su įvairiais pramogų.


  Apie Ventouris keltai

  Ventouris laivyną sudaro keturi laivai; Polaris Baris "Seatrade" ir Rygelis ,. Kiekvienas Ventouris laivas turi didelį pajėgumą tiek keleiviams ir automobiliams.


  "Nepriklausomai nuo laivo jums žingsnis jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

  video

  Ventouris keltai YouTube video