Ventotene keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ventotene Maršrutai

Ventotene yra į Tirėnų jūros sala, nuo Campania, Italija kranto su 3 km ilgio ir didžiausias plotis apie 800 mtrs. Ventotene yra dalis Poncos salos. Iš Ventotene sala yra sudaryta iš senovės ugnikalnio liekanos. Keltai iš Ventotene plaukti į Neapolio ant pakrantės Italijoje su operatoriumi SNAV. Tai maršrutas, kuri veikia tik vasarą, o su paprasta užsakymo formoje nuo AFerry, jūs galite lengvai rasti geriausią keltu jums.

Specialūs pasiūlymai

  • Ventotene keltai
  • Ventotene keltai
  • Ventotene keltai

Keltai į ir iš Ventotene

SNAV , turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio sudaro daugiausia su povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir batonėliams laive.

Navlib a> paleidžia iš 10 laivyno hidro savaeigės purkštukai ir 2 katamaranais. Yra daug sėdėjimo galima kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis kranto vaizdas.

Apie Ventotene

Romėnai vadinamas Ventotene Pandataria salą. Tai buvo tremtyje už ištremtas dukra imperatoriaus rugpjūčio Julija vyresniojo vieta 2 BC, kaip reakcija į jos pernelyg neištikimybę, ir Agripina Vyresnioji, Grand-dukterėčia Tiberijaus, 29 AD.

Ventotene labiau tinka tiems, kurie ieško rimtų taikos ir vienatvės. Mažame kaime ir aplink Romos uosto rasite spalvingus namus ir Promenade keletas barų, restoranų ir picerijų.

Ventotene uosto įrenginiai

ir Ventotene uostas yra mažas ir užimtas ir siūlo įvairias paslaugas ir įrenginius įvairovė.

Kelionė į Ventotene

Galite pasiekti Ventotene jūra iš keltų uosto Neapolio (Napoli italų). Ventotene taip pat yra įsikūręs aplankyti kitus Poncos salos.