Venecija keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Venecija Maršrutai

Užsisakykite keltu į Venecija su AFerry. Keltai į Veneciją Italijoje, yra prieinami iš Kroatijos, Graikijos, Slovėnijos ir Jonijos salų. Jūs galite imtis keltu į Veneciją iš Corfu, Igoumenitsa, Patras, Piran, Porec, Pula, Rovinj ir Umag.

Venecija Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Venecijos valdo anek Superfast, Atlas Kompas, Mino Linijos ir Venezia. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Venecijos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Veneciją, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Cesenatico, Pesaro ir Triesto, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su anek Superfast ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Venecijos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Veneciją bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Igoumenitsa - Venice
(Minoan Lines)
502 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 11 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Venecija keltai
  • Venecija keltai
  • Venecija keltai

Apie Venecija

Venecija, Šiaurės Italijoje, yra namo maždaug 272.000 gyventojų, ir yra vienas iš labiausiai žinomų ir populiariausių, turistinių vietų pasaulyje. Venecija Keltų uostas yra užimtas ir populiarus uosto teikti Pietų Europa su įėjimo į Adrijos ir Viduržemio jūrų. Venecija Keltų uostas yra netoli Venecijos ir visų jos vertybės. Venecija yra sudaryta iš 118 mažų salų pelkėtoje Venecijos lagūna, kuris tęsiasi tarp PO ir Piave upės.

Venecija yra geriausiai žinoma dėl savo kanalų ir vandens kelių; kurie susieti su daug mažų salų Venecija. Tačiau yra daugiau į Veneciją už vandenį - Venecija gyvena kai kurie iš gražiausių ir labiausiai pripažintų pasaulio pastatų ir architektūros, tokių kaip Šv Marks bazilika ir "Torre dell'Orologio laikrodžio bokštas, kurio pamiršti Šv Morkaus aikštės.

Venecija taip pat gaminami ir namai, kai svarbu menas, pavyzdžiui, Venecijos tapybos ir skulptūros kad minios Venecijos bažnyčias. Daug Venecijos meno kūrinius galima pamatyti daugelio galerijų Venecijoje, kaip antai milžiniška Palazzo Grassi ir Museo Correr ir kiekvienais metais yra eksponuojami bienalė di Venezia tarptautiniame festivalyje.

Venecija pati viena didelė turistų akyse, vienas iš labiausiai kvapą gniaužianti pasaulyje. Lankytojai galės mėgautis tiesiog žavėtis vaizdais, o kreiserinis palei Canal atrasti šio miesto grožį.

Keltai į ir iš Venecijos

Anek Linijos " laivynas 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Atlas Kompaso , veikia du modernius laivus su lauko deniai, oro kondicionieriai sėdėjimo zonose ir baras, kuriame užkandžiai ir užkandžiai. Neapmokestinama prekybos yra prieinami laive.

Commodore Kruizai , laivas, Greitas automobilių Valčių Dora , turi du aukštus aviakompanija stiliaus krėslų, tiek visiškai oro kondicionieriai, siekiant padėti jums atsipalaiduoti jūsų kelionė. Are du laive barai, vienas viduje ir vieną lauke saulės denio.

Mino Linijos , veikia modernus, gerai įrengtas parką keltais, kurie keleiviams pasiūlys platų įrenginių. Laive rasite visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę.

Venecija Linijos , turi 3 didelės spartos katamaranų įrengta naujausiomis technologijomis oro pagalves derinant pažangias charakteristikas katamaranais ir visureigių su oro pagalve parką. Tai leidžia jiems pasiekti didesnius greičius iki 40 mazgų su nepaprastu komforto lygį.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl nuolatinio pavojingą situaciją Sirijoje, kad Venecijos maršrutas - Tartous - Aleksandrija buvo sustabdytas tam laikui viduryje. Nežinoma, kada normalus paslauga bus atnaujinti.

Venecija uosto įrenginių

Venecija Keltų uostas yra gerai struktūrizuoti, modernus ir funkcionalus. Ji siūlo daugybę patogumų ir paslaugų, įskaitant informacinį centrą, Duty Free parduotuvės, baras, tualetai, Viešųjų telefonai ir Bagažo saugykla.

Kelionė į Venecijos uosto

Nuo greitkelių A4 Milano - Triestas, išvažiuokite Venecija-Mestre ir sekite ženklus turistų uostas Venecijos. Eiti per Ponte della Libertà (Laisvės tiltas) ir pasukite į dešinę šviesoforo signalui ir netrukus pamatysite Venecijos Ferry Port įėjimas.

Venecija Keltų uostas gali būti lengvai pasiekiamas iš Venecijos Marco Polo "oro uosto ir Mestre geležinkelio stoties taksi, vandens taksi, vandens autobusas ar autobusu.

Venecija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANEK Superfast

Fusina Ferry Terminal, Via dellâ Elettronica, 30176 Fusina (Venezia), Italy

Atlas Kompas

S. Basilio Terminal, Fondamenta Zattere Al Ponte Lungo, Venice, 30123 Venezia, Italy

Minoan Lines

Venice Ro-Port MoS S.C.p.A., Via Autostrade del Mare (Via dell'Elettronica s.n.c.), 30176, Venezia - Fusina

Commodore Cruises

30123, Venezia, Italy

Venezia

Stazione Marittima San Basilio, 30123 Venezia, Italy