Venezia Lines keltai

Venecija Linijos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Venecija Lines keltu į Albanijos, Slovėnijos, Kroatijos ir Italijos. Venecija Linijos yra Šiaurės Adrijos pirmaujanti keltų kompanija naudojant daugiau nei 20 metų patirtį Virtu Ferries Ltd. AFerry visada turi naujausius ypatingus pasiūlymus ir pasiūlymus Venecija Lines keltais.

Galite naudoti AFerry užsakyti Venecija Lines keltai į Durres, Piran, Losinj, Rabac, Venecijos ir daug daugiau. Visiems Venecija Lines keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracijos metu turėkite su savimi užsakymo patvirtinimo numerį

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Venecija Linijos Maršrutai

   Apie lenta Venecija Linijos

   laive bet Venezia Linijos keltu galite tikėtis rasti įrenginius, pavyzdžiui, erdvus ir vykdomosios stiliaus holai oro kondicionieriai, barų ir restoranų, kartu su mokesčių laisvos prekybos.


   Apie Venezia Lines

   Venecija Linijos turi 3 didelės spartos katamaranų įrengta naujausiomis technologijomis oro pagalves derinant pažangias charakteristikas katamaranais ir visureigių su oro pagalve parką. Tai leidžia jiems pasiekti didesnius greičius iki 40 mazgų su nepaprastu komforto lygį.


   video

   Venecija Linijos YouTube video