Vathi Samos keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Vathi yra vienas iš trijų uostų dėl Samos saloje, o kiti Karlovassi ir Pythagorion. Vathi yra rytinėje pusėje Samosas su paslaugų Piraeus, Evdilos ir net Karlovassi į Samos šiaurėje.

Galite naudoti AFerry užsakyti keltai į ir iš Vathi Samosas. Keltai į Vathi Samosas yra valdomas Hellenic Seaways ir Meander Travel.

Specialūs pasiūlymai

  • Vathi Samos keltai
  • Vathi Samos keltai
  • Vathi Samos keltai

Keltai į ir iš Vathi Samos

Taip pat iš kajutės klasės, Graikijos Seaways keltai pasiūlyti naujausias funkcijas, pavyzdžiui, restoranų, parduotuvių ir saulėje deniuose. Kai keltai taip pat baseinai kurios gali būti naudojamos per vasaros mėnesius.

Yra du laivai Meander Kelionės laivynas; Meander Express, ir Kušadasis Express" ,. Abu laivai yra greiti laivai ir gali atlikti daugiau kaip 240 keleivių. Borto yra patogūs laukiamieji su panoraminiais langais, lauko denio siūlo puikus vaizdas į Turkijos pakrantės ir Egėjo jūros.


Apie Samos

Samos paplūdimiai garsėja savo didinga kraštovaizdžio, jų ryškių smėlio kranto ir krištolo skaidrumo mėlyna vandenyse, kartu su visžalių apylinkėse.

Jūs galite užsisakyti keltų Vathi Samos AFerry su Graikijos Seaways ir Meander Travel.

Vathi Samosas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas