Vasto keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Vasto yra miestelis Chieti provincijoje pietų Italijoje. Ji sėdi ant kalvos šalia Adrijos jūros pakrantėje pakrantės ir siūlo gražus jūrų ir ilgą smėlio paplūdimį. Žemiau galite rasti visus Vasto keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Vasto keltai
  • Vasto keltai
  • Vasto keltai

Keltai į ir iš Vasto

Navlib , veikia 10 hidro-varomų purkštukai ir 2 katamaranais parką. Yra daug sėdėjimo galima kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis kranto vaizdas.

Apie Vasto

Vasto yra ant uolos šalia Adrijos pakrantės ir siūlo keletą nuostabiu vaizdu! Pati miestas yra labai gražus ir dažnai vadinama "Atėnuose Abruzzi". Jei rizikos žemyn uolos, jei Vasto rasite gražių ilgio smėlio paplūdimys, restoranų, parduotuvių ir viešbučių. Arba kažko šiek tiek kitaip, šalia uosto yra Riserva Naturale di Punta Aderci. Tai apsvaiginimo nepaliestų plotas, idealiai tinka pėsčiųjų, plaukimo ir net nardymo.

Vasto uosto įrenginiai

Vasto uostas yra 8km šiaurę nuo Vastro mieste. Taip yra todėl, Vastro įsikūręs ant uolos, kad negali turėti uostą tiesiogiai iš jo, ir tai yra arčiausiai miesto į uostą - taigi kodėl ji vadinama Vastro uostą. Tiesiog ne pagrindinis įėjimas į uostą yra kavinių su automobilių pora, jei norite patraukti ką nors valgyti ar gerti prieš savo keltų kirtimo.

Kelionė į Vasto

"Kelionė į uostą yra pakankamai paprasta. Jei apsistojate Vasto tada galite tiesiog šokti į traukinį arba gauti taksi. Net jei jūs keliaujate iš kitur, kur galima gana lengvai rasti traukinių/autobusų Combo, kad bus jums ten gana lengvai.

Jei esate keliaujate automobiliu ", tada jums reikės imtis A14 ir/arba SS16. Jei pasirinksite SS16 jūs keliausite žemyn pakrantę ir pamatysime puikių vaizdu pakeliui. Tačiau A14 yra greitesnis kelias. Jums reikia nuspręsti, kuris yra geriausias!

Vasto Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Navlib

Porto di Vasto, 66054 Vasto CH, Italy