Vasa į Umea Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    3 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Vasa į Umea keltas jungia Suomiją į Švediją ir valdo Wasaline. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Vasa į Umea neseniai £ 396

.

Užsakyti Vasa į Umea keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Vaasa. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Vaasa į Umea

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Vasa Umea maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Vaasa į Umea, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Vasa į Umea keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Vasa į Umea maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Vasa į Umea keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Vaasa į Umea keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Vaasa į Umea. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Vasa į Umea maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Vasa į Umea keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Vasa į Umea yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Vaasa

"Vasa yra prijungtas prie Umea iki Wasaline keltais, ir kaip Umeo Vasa patyrė didelį gaisrą 1852, kad paliko daug griuvėsiai mieste. Sprendimas buvo priimtas judėti Vaasa arčiau jūros, ir švedų architektas Carl Axel Setterberg buvo paskirtas prvincial architext atstatyti miestą.

Jūs vis dar galite aplankyti seną Vaasa kur rasite griuvėsiai ir 18-ojo amžiaus teismo pastatą, kad išgyveno gaisrą, bet buvo paverstas į Korholm bažnyčia.

Jei esate žavi modernios architektūros, rasite keletą unikalių pastatų Vasa. Atkreipkite dėmesį į Vaasa universitetas, Miesto centras blokuoti ir Huutoniemi bažnyčios ypač Campus.

Apie Umea

Umėjas yra žinomas kaip "Miestas Silver beržų" ir yra įsikūręs ties Ume upės žiočių. Po didžiojo gaisro Umea 1888, visos miesto buvo atstatytas ir tūkstančiai beržų buvo pasodinti pamušalas gatvėse.

Bildmuseet muziejus yra viena iš pagrindinių pramogų Umea. Eksponuoti šiuolaikinį meną iš Švedijos ir visame pasaulyje, galite patirti tapyba, skulptūra, grafiti, dizainą ir architektūrą su kiekvienais metais apie 15 unikalių parodose. Muziejuje yra atvira ištisus metus, ir įrašas yra nemokamas.

Tuo Älgens Hus gausite vieną kartą gyvenime patirtis gaunant teisę arti prie briedžių. Umėjas yra namo pirmajame Europos briedienos ūkio, kur galite paliesti prijaukinti lašiša - kažkas, ką būtų sunku padaryti, niekur kitur.