Varberg keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Varberg su AFerry. Keltai į Varberg, Švedija, yra iš Danijos. Jūs galite imtis keltu į Varberg iš Grenaa.

Varberg Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Varberg valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Varberg, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Geteborgo, Helsingborg ir Malmėje, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Varberg keltai su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Varberg bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Varberg keltai
  • Varberg keltai
  • Varberg keltai

Apie Varberg

"Varberg Keltų terminalas yra Švedijos vakarinėje pakrantėje, apie 70 km į pietus nuo Geteborgo viduryje. Uosto yra lengvai prieinama keliais ir geležinkeliais. Pristatymas jau seniai svarbi gyvenimo dalis Varbergo regione, ir Varberg uostas yra gerai įrengtas.

Varberg turi maždaug 26.000 gyventojų populiaciją ir yra gerai žinoma dėl savo senosios tvirtovės, ir jos tradicinių spa procedūros. Taip pat nuostabiu pakrantės, Varberg pasigirti gamtoje, uolų reljefas ir gražių ežerų ir miškų netoliese. Varberg garsiausių akyse yra tai, kad tvirtovės; didelis ir įspūdingas pastatas datuojamas 1280, kuris pritraukia daug lankytojų.

Keltai į ir iš Varberg

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat pasirinkimas komfortabilių en-suite kajutėse.

Kurį keltų jums pasirinkti, ar tai būtų Grenaa į Varberg keltas, arba Varberg į Grenaa paslauga, galite būti tikri, kad jums rasti daug su AFerry.

Varberg uosto įranga

yra įvairių paslaugų ir objektų laisvų Varberg Ferry Port.

Kelionė į Varberg

Iš Geteborgo sekti E6/E20/40/45 greitkelio. Greitkelis bus sujungti su tuo Kungälvsleden E6. Paimkite Junction 55 ant E41 - ženklas posted Varberg N/Boras ir sekite ženklus į Varberg.

Varberg yra lengvai prieinama geležinkeliu; nuostabus geležinkelių tinklas Švedijoje yra veiksmingos ir platus ir leidžia keliauti visoje šalyje modernus ir jaukus traukiniai.

Varberg Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

Varberg Färjeläge, Danmarksterminalen, 432 22, Sweden