Valverde Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Valverde Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Valverde su AFerry. Keltai į Valverde, Kanarų salose, yra iš Tenerifės. Jūs galite imtis keltu į Valverde nuo Los Cristianos.

Valverde Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Valverde valdo NAVIERA Armas. Kai ieškote keltu į Valverde, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Valverde keltai su NAVIERA Armas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Valverde bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Valverde Keltų
  • Valverde Keltų
  • Valverde Keltų

Apie Valverde

Valverde miestas ir uostas El Hierro saloje, Kanarų salose. Valverde ispanų , Green Valley ", pavadinimas, kuris yra kilęs iš žalių laukų ir turtinga miškų, kurie apima kalvas iš abiejų mieste. El Hierro turi įvairų kraštovaizdį su aukščio kalvų ir gilių slėnių, pasiekęs daugiau nei 500 metrų virš jūros lygio. Aukštis gali svariai skiriasi nuo klimato, kuris paprastai yra atogrąžų.

Ant šiaurinės pakrantės vandenys yra pakankamai ramus plaukimas, ir yra juoda smėlio paplūdimys įsikūręs įlankoje. Valverde yra fantastiška vieta pėsčiųjų, nes kalvų viršūnes pasiūlyti įspūdingas vaizdas į pakrantę ir toliau mieste.

Keltai į ir iš Valverde

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Valverde uosto įrenginiai

"Yra didelis terminalas pastatas Valverde, kuris yra žinomas kaip vietinis Puerto De La Estaca. Platus asortimentas yra galimybės užtikrinti esate patenkintas lenkia savo kelionę.

Kelionė į Valverde uosto

Valverde uostas yra įsikūręs Puerto de la Estaca, kuris yra vos 9 km nuo miesto centro. Jūs galite vairuoti į uostą naudojant Hi-2 kelią, kelionę, kad turėjo approximiately 35 minučių.

Valverde Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Naviera Armas

Muelle La Estaca, s/n, 38900 - Valverde, Canary Islands (El Hierro)