Valensija keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Valensija Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Valencia su AFerry. Keltai į Valencia, Ispanijoje, yra iš Alžyro ir Balearų salų. Jūs galite imtis keltu į Valencia iš Ibisos, Mahon, Mostaganem ir Palma.

Valensija Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Valencia valdo Balearia ir neįpareigojo. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Valencia, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Valencia, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Alicante, Barcelona ir Denia, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Valencia keltai su Balearia ir neįpareigojo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Valencia bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Valensija keltai
  • Valensija keltai
  • Valensija keltai

Apie Valencia

"Valencia pagrindiniai lankytinų vietų, turi būti nustatyta jo kultūros turtus, išvystyta infrastruktūra verslo kelionėms, daug apgyvendinimo tinklas įsikūręs ant švarių paplūdimių, jo asortimentas gamtos draustinių, įvairus kalendorius iš šventės ir turtinga kulinarijos.

Valensijos centre taip pat rasite viduramžių katedrą ir jos aštuonkampis varpinę, El Miguelete, įspūdinga miesto vartai, ir kitus paminklus.

Keltai į ir iš Valencia

Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Balearia yra moderni, įspūdingą parką keltais ir siūlo puikų aptarnavimą. Dauguma jų laivų pasiūlyti kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

Su "Grimaldi" , taip pat rasite daug holai su patogiomis sėdimomis vietomis, restoranų ir barų ir vaikų žaidimų aikštelės. Daugelis keltais taip pat veikia baseinai vasaros mėnesiais ir kai jūs netgi galite pasilepinti prabanga kurortinis gydymas.

su Algerie keltai rasite valgomasis su pirmos ir antros klasės paslaugomis, patogus holai, neapmuitinamų parduotuvių, barų ir gultais, taip pat televizijos ir vakare pramogų.

Kelionė į Valencia

Galite gauti Valencia iš miesto per gerai pažymėtos maršrutais jei esate automobilyje arba, kitu atveju, jei norite keliauti visuomeniniu transportu, jūs galite sugauti požeminė ir išlipkite Stop 5.

Valensija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Estación Maritima, Muelle de Turia s/n , C.P. 46024, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima. Muelle de Poniente, C.P. 46024, Spain