Vaasa keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Vasa Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Vaasa su AFerry. Keltai į Vaasa, Suomija, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Vaasa iš Umea.

Vasa Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Vaasa valdo Wasaline. Kai ieškote keltu į Vaasa, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Vaasa keltai su Wasaline yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Vaasa bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Vaasa keltai
  • Vaasa keltai
  • Vaasa keltai

Apie Vaasa

"Vasa yra miestas vakarinėje Suomijos pakrantėje su stipriais Švedijos įtakų. Miestas naudojamas priklauso Švedijoje, buvo pavadintas po Švedijos karališkosios namas, priklausantis ketvirtadalis gyventojų pasisako Swedish kaip gimtoji kalba.

Vasa yra prijungtas prie Umea iki Wasaline keltais, ir kaip Umeo Vasa patyrė didelį gaisrą 1852, kad paliko daug griuvėsiai mieste. Sprendimas buvo priimtas judėti Vaasa arčiau jūros, ir švedų architektas Carl Axel Setterberg buvo paskirtas prvincial architext atstatyti miestą.

Jūs vis dar galite aplankyti seną Vaasa kur rasite griuvėsiai ir 18-ojo amžiaus teismo pastatą, kad išgyveno gaisrą, bet buvo paverstas į Korholm bažnyčia.

Jei esate žavi modernios architektūros, rasite keletą unikalių pastatų Vasa. Atkreipkite dėmesį į Vaasa universitetas, Miesto centras blokuoti ir Huutoniemi bažnyčios ypač Campus.

Keltai į ir iš Vaasa

Wasaline keltai turi patogūs sėdynės, barų, kavinių ir viską, ką reikia padaryti jūsų kelto kelionė atsipalaiduoti ir malonus. Jūs galite mėgautis greitas gėrimais ar užkandžiais vienoje iš laive restoranų.

Kelionė į Vaasa uosto

Automobiliu
Vaasa keltų uosto yra apie 4km nuo miesto centro, Vaskiluoto. Paimkite maršruto 6741/Vaasanpuistikko ir sekite ženklus į "Uumaja" ir "Satama" pasiekti uostą.

Vasa yra maždaug 240km nuo Tamperės ir 270 km nuo Jyväskylä. Paimkite maršruto E12 nuo Tamperės ir nuo Jyväskylä imtis maršrutą 18 į Seinejokis Vasa.

"Iki traukinių ,
Suomija turi stiprią geležinkelio jungtis. Artimiausia stotis Vaasa keltų uosto yra 4km miesto centre, kur taksi ir autobusų paslaugos.

Autobusu
yra autobusų stotis miesto centre. Nr.5 autobusas iš Vaasa miesto centro sustoja uoste, jei reikia.

Vasa Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Wasaline

Vanha Satamatie, , 65170 Vaasa, Finland