V. Praia keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į V. Praia su AFerry. Buities paslaugos Azorų galima gauti iš V. Praia Porto Velas.

V. Praja Keltų Įmonės

Keltai į ir iš V. Praia valdo Atlânticoline. Kai ieškote keltu į V. Praia, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

V. Praia keltai su Atlânticoline yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės V. Praia bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • V. Praia keltai
  • V. Praia keltai
  • V. Praia keltai

Apie V. Praia

V. Praia esančio Graciosa Island. Saloje yra vienas iš rastų Azorų devynias salas - salų grupė 850 mylių į vakarus nuo Portugalijos pakrantės. Šis Praia Miestas turi tik 900 žmonių (apytiksliai) gyventojų. Nuo miesto jūs, greičiausiai, bus pozicijoje populiariausių turistinių vietovių Santa Cruz da Graciosa. Iš čia galite mėgautis daug veiklos nuo vaikščiojimo į nardymas.

Keltai į ir iš V. Praia

Atlanticoline siūlo tiek transporto priemonių ir pėdų keleivių keltų paslaugas tarp Azorų salų. Jos veikia tris laivus, vadinamus Santorini Ariel " ir , Graikijos Vėjo ,. Laive rasite Maitinimo paslaugos, parduotuvės ir daug patogiomis sėdimomis vietomis pailsėti per iš savo kelionę.

V. Praja uosto įrenginiai

V. Praja keltų uostas yra labai paprastas ir tiesiog kažkur šokinėti ant ir išjungti keltu. Praia Miestas yra labai mažas, bet turi kažkur patraukti Užkandote valgyti.

Kelionė į V. Praia

V. Praja keltų uosto galima lengvai pasiekti per kelius. Yra vienas pagrindinis kelias, kad nuves jus aplink visą salą. Viešasis transportas gali būti ribotas, tačiau turėtumėte galėti rasti taksi priimti jus į ar iš uosto.

V. Praja Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlânticoline

Porto da Praia da Graciosa, Vila da Praia, 9880 - Praia, Ilha da Graciosa, Portugal