Ustica keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Ustica su AFerry. Keltai į Ustica, Italijoje, yra iš Sicilijos. Jūs galite imtis keltu į Ustica iš Palermo.

Snav Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ustica valdo Laisvės Lines. Kai ieškote keltu į Ustica, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Ustica keltai su Laisvės linijos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ustica bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Ustica keltai
  • Ustica keltai
  • Ustica keltai

Apie Ustica

Snav yra nedidelis Italijos sala vos ne šiaurinėje pakrantėje Sicilijos priėmimo Snav Palermo populiarus keltų kirtimo. Saloje yra apie 9 km skersmens, įsikūręs 52 kilometrų į šiaurę nuo Capo Gallo, į Tirėnų jūrą. Tai galima pasiekti jūrą nuo Palermo ištisus metus. Pati kelionė trunka apie 2 valandas 30 minučių keltu ir tik 1 valandą 15 minučių Hovercraft. Tai labai populiarus turistų Palermitans, kuris dažniausiai būna per čia tiek liepą ir rugpjūtį savo vasaros atostogas.

Snav yra vertinamas kaip vartai į Sicilijos žemyną. Saloje gauna jo pavadinimą iš romėnų ir yra lotynų sudegė, po jos juodos spalvos uolų. Nors sala yra taip pat žinomas vietos kaip "Black Pearl".

Keltai į ir iš Ustica

Galite lengvai gauti iš Palermo uosto į Snav uosto naudojant italų keltų bendrovės SIREMAR Keltai . Tai italų keltų operatorius, kuris veikė įspūdingą parką laivų per pastaruosius 39 metų, nuo 1976 metų Jie siūlo platų laive įrenginių. Jūs paprastai rasti restoranai, užkandžių baras ir parduotuvės.

Užsisakykite keltu į Italiją, Tunisą ir Maltą nuo Sicilijos istorinėje sostinėje paprastai ir saugiai AFerry.

Snav Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas