Unity Line keltai

vienybė linija
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Unity Line keltu į iš Švedijos į Lenkiją arba iš Lenkijos į Švediją. Unity Line keltai yra modernus turėti visą spektrą laive galimybę padaryti jūsų kelionė tikras malonumas. AFerry visada turi pigūs kainas Unity Line ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Unity Line keltai iš Lenkijos į Ystad uostą Švedijoje, kuris yra tik apie 50 kilometrų į Malmas. Taip pat galite eiti iš Ystad į Lenkijos miestą Swinoujscie. Žiūrėkite žemiau naujausias Unity Line kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Unity Line grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija prasideda likus 90 minučių iki tvarkaraštyje nurodyto išvykimo. Galutinis registracijos laikas yra: pėstiesiems keleiviams - 15 minučių iki tvarkaraštyje nurodyto išvykimo, keleiviams su transporto priemonėmis - 30 minučių iki tvarkaraštyje nurodyto išvykimo. Keleiviai su transporto priemonėmis turi būti pasiruošę įsikelti į laivą likus 90 minučių iki tvarkaraštyje nurodyto išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Swinoujscie - Ystad
7 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:

vienybė linija Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

    Apie valdybos Unity Line keltai

    Taip pat, kaip patogūs kajutės asortimentą ir sėdėjimo rasite daug padaryti laive Unity Line keltu. Rasite visą SERVICE A la carte restoranai, taip pat daugiau paprastų savitarnos strypai paprastų patiekalų ir lengvais užkandžiais. Parduotuvių nuolaida prekes, baras, kur galite atsigaivinti karštomis ir šaltų gėrimų ir kai keltais taip pat yra diskoteka, kur galima šokti visą naktį.


    Ar naudojate Unity Line Ystad Swinoujscie maršrutą arba jei jūs einate iš Lenkijos į Švediją nuo Ystad Swinoujscie keltu, tai lenkų operatorius užtikrins, kad jūsų kelionė nieko malonumas.

    video

    vienybė linija YouTube video