Umea keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Umėjas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Umea su AFerry. Keltai į Umea, Švedija, yra iš Suomijos. Jūs galite imtis keltu į Umea iš Vasa.

Umėjas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Umea valdo Wasaline. Kai ieškote keltu į Umea, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Umea keltai su Wasaline yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Umea bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Umea keltai
  • Umea keltai
  • Umea keltai

Apie Umea

Umėjas Rytų Švedijoje yra gerai žinomas dėl kultūros ir muziejų. Umėjas yra žinomas kaip "Miestas Silver beržų" ir yra įsikūręs ties Ume upės žiočių. Po didžiojo gaisro Umea 1888, visos miesto buvo atstatytas ir tūkstančiai beržų buvo pasodinti pamušalas gatvėse.

Bildmuseet muziejus yra viena iš pagrindinių pramogų Umea. Eksponuoti šiuolaikinį meną iš Švedijos ir visame pasaulyje, galite patirti tapyba, skulptūra, grafiti, dizainą ir architektūrą su kiekvienais metais apie 15 unikalių parodose. Muziejuje yra atvira ištisus metus, ir įrašas yra nemokamas.

Umėjas buvo apdovanotas Europos kultūros sostinė titulą 2014, ir dėl geros priežasties. Didelė dalis gyventojų sudaro studentams Umea universiteto didžiausių instituto Švedijoje. Į miesto jaunimo tikrai turėjo įtakos miesto todėl tai unikali atrakcija žmonėms iš viso pasaulio.

Tuo Älgens Hus gausite vieną kartą gyvenime patirtis gaunant teisę arti prie briedžių. Umėjas yra namo pirmajame Europos briedienos ūkio, kur galite paliesti prijaukinti lašiša - kažkas, ką būtų sunku padaryti, niekur kitur.

Keltai į ir iš Umea

Wasaline keltai turi patogūs sėdynės, barų, kavinių ir viską, ką reikia padaryti jūsų kelto kelionė atsipalaiduoti ir malonus. Jūs galite mėgautis greitas gėrimais ar užkandžiais vienoje iš laive restoranų.

Kelionė į Umea uosto

Automobiliu
Galite pasiekti Umeå iš Sundsvall, Skelleftea ir Lulea atsižvelgiant maršrutą E4. Umeå keltų uostas yra Holmsund, 20 km nuo Umeå miesto centro. Sekite maršruto E12 Umėjas į pakrantę, kuri veda į terminalą.

Traukiniu pervežimas geležinkelių tinklo šiaurinėje Švedijoje pagerėjo radikaliai pastaraisiais metais. Umeo traukinių stotis turi gerus ryšius ir yra tik 10 minučių pėsčiomis nuo miesto centro, kur galima rasti taksi paslaugas į uostą.

Autobusu
yra autobusų perdavimo iš Umeå miesto centro į uostą, kuris išvyksta 90 minučių į priekį nuo numatyto išvykimo laiko kelto. Reikia užsisakyti iš anksto autobusų perdavimo.

Umėjas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Wasaline

Umea Ferry Port, 913 32 Holmsund, Sweden